• Головна
  • Благодійність. Віддайте свої зайві речі тим, в кого немає зайвих речей
11:40, 11 листопада 2015 р.

Благодійність. Віддайте свої зайві речі тим, в кого немає зайвих речей

У Вінниці є чимало організацій і фондів, що займаються волонтерством і благодійністю. Вони також приймають б/ушні речі. Але - не за гроші.

Громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями „Гармонія” від самого початку  збирала речі для переселенців, які потім заснували свою організацію «Спільна справа».

- У переселенців, які до нас приїхали, спочатку взагалі нічого не було, - говорить представник “Гармонії” Людмила Нецкіна. - Вони приходили до нас за речами, а зараз навпаки – вони самі приносять  речі. Коли до нас приносять речі, ми безпосередньо передаємо їх цим людям.

Адреса - вулиця Космонавтів, 48.Телефон: 46-93-59.

Благодійний фонд «Подільська громада»

За словами виконавчого директора фонду «Подільська громада» Олени Данилової, до їх офісу приходять абсолютно різні люди, які просто хочуть допомогти. Найорганізованішими виявилися студенти.

- В нас був хлопчик, який сам з Немирівської школи інтернату, випускник. То він там організував збори у торговому  інституті, коледжі  і вони самі зібрали допомогу – одяг, іграшки, а ми їм лише  допомогли знайти машину, - розповідає Олена. В АТО віддають чоловічий одяг, дитячий – по сиротинцях.

-  Приносять дуже різні речі, бувають щось зв’яжуть, теплі шкарпетки, наприклад, тоді ми передаємо їх військовим - говорить Олена.

Зазвичай, благодійні фонди намагаються відвозити зібрану допомогу у віддалені дитячі будинки, куди через погану дорогу або незручний маршрут мало хто приїздить. Олена Данилова розповіла, як  фонд  допомагає Вінницькому обласному комунальному притулку для дітей “Добро”.

- В притулок часто приїжджають нові діти, - каже  Олена Данилова. - Коли восени розпочалася школа, у деяких діток абсолютно не було одягу. Ми тоді відбирали для них речі.

Адреса - Осипенко, 4. Тел. 67-20-96

Об’єднання переселенців «Спільна справа»

За словами координатора Світлани Дмитрієвої, в організації зареєстровано близько  160 сімей, яким потрібна допомога. Це сім’ї переселенців, малозабезпечені, багатодітні. Зараз до них в офіс  приносять  теплі речі, а дитячі – завжди потрібні.

- В нас тут є склад і люди приходять, вибирають безпосередньо на місці, - каже Світлана. - Речі в будь якому разі потрібні, особливо, якщо вони теплі, дитячі. Організація співпрацює з вінницьким дитячим будинком «Малятко».

- Останній раз ми пропонували речі їм привезти, але вони відмовилися, сказали що їм одяг поки що не потрібен, його і так дуже багато.

Адреса - Чкалова, 15. Тел. (066)3723774

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...