• Главная
  • Жмеринські «ветерани» стріляли, кидали дротики та грали у футбол
14:04, 11 ноября 2015 г.

Жмеринські «ветерани» стріляли, кидали дротики та грали у футбол

6 листопада у місті Жмеринці відбувся черговий етап спартакіади ветеранів Жмеринщини. Поважні спортсмени, а зібралося їх понад два десятка, змагалися у влучності стрільби з пневматичної зброї та  дартсу  у двох вікових групах.

В черговий раз наші майстри-ветерани продемонстрували свій клас та підтвердили тезу «не старіють духом ветерани». У змагання з влучності «Дартс» у віковій групі 50-60 років переміг Михайло Рожок (вчитель фізкультури Рівської ЗОШ І-ІІ ст.), друге місце зайняв Анатолій Унковський (вчитель фізкультури Куриловецької ЗОШ І-ІІст.) , а третім став  Анатолій Антонюк (с. Леляки); у групі понад 60 років перше місце здобув Омелян Русин (директор РДЮСШ), друге — Володимир Богословцев  (с.Сербинівці), а третім став Павло Бойцун (голова ради ветеранів фізичної культури та спорту району). 

У змаганні з влучності стрільби з пневматичної зброї у віковій групі 50-60 років перемогу святкував також Михайло Рожок, друге місце зайняв Олег Троцький (м. Жмеринка), а третім став Анатолій Антонюк; у групі понад 60 років перше місце здобув Василь Чорний (м. Жмеринка), друге — Олександр Яремушко (с. Коростівці), третім став Олександр Римар     (с. Сл. - Межирівська). Відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, районна рада ФСТ «Колос» відзначили переможців та призерів змагань грамотами.

7  листопада  в с. Северинівці  відбулись районні змагання з малого футболу серед ветеранів  (понад 50 років), присвячені 65-й річниці утворенню ФСТ «Колос» та 45-річчю заснуванню футбольного клубу «Стріла» с.Северинівка. В змаганнях взяли участь ветерани футболу Жмеринщини, які довгий час захищали честь Северинівки та району  на обласних  і всеукраїнських аренах.   Серед них Олександр Волуйко, Анатолій Михальчишен, Володимир Бондар, Анатолій Кондратюк,  Віктор Дудукалов, Вʼячеслав Пидько та інші.

Перемогу святкували северинівчани, які були відзначені дипломом відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, районної ради ФСТ «Колос».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...