• Главная
  • До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку
14:57, 11 ноября 2015 г.

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

«СКАРГИ БУЛИ І Є. АЛЕ МИ РОБИМО ВСЕ, АБИ ЇХ БУЛО ЯКОМОГА МЕНШЕ…»

Це слова начальника станційно-лінійної дільниці №3 м. Жмеринки Вінницької філії ПАТ «Укртелеком» С.Онищука цілком підтверджуються об’єктивними результатами трудової діяльності жмеринських зв’язківців. Із року в рік вони за якістю надання телекомунікаційних послуг, втім, як і за рештою показників, — а їх загалом більше десяти — серед найкращих у області. Це вже свого роду традиція чи то планка, встановлена колись, опускатись нижче якої в колективі не звикли.

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, фото-1

Кожен робочий день тут, як завжди, починається близько восьмої з короткої наради, після якої всі розходяться по об’єктах. А в керівника, як було завжди, — з сьомої: треба оцінити  обсяг роботи, який належить виконати, і правильно розподілити завдання серед свої колег. Це одна з умов, аби завдання були виконані: сьомий рік поспіль триває скорочення штату, і тепер кожен «штик» має неабияку вагу.

«Із виплатою зарплати у нас проблем немає, — каже Сергій Миколайович. — Із коштами на виробничу діяльність — також. А от із освоєнням їх нелегко. Виручає професіоналізм колег…»

Кістяк колективу складають спеціалісти з десяти-двадцятирічним стажем. Сергій Миколайович із задоволенням називає окремих— Т.Петрову,  Д.Конокотіна, М.Онищука. На кожного з них можна покластись у роботі. Але є й дуже хороші молоді фахівці. Скажімо, О.Гуцук, В.Мартинчик, С.Співак — кожен на своєму місці виконує свої обов’язки як слід. Вони гідні продовжувачі добрих традицій старшого покоління зв’язківців.

Відомий факт: останнім часом дехто із багаторічних користувачів стаціонарного телефону відмовляється від нього, бо достатньо «мобілки». Водночас є потреба в багатьох на підключення до Інтернету, інтерактивного телебачення. Який процес активніший?

«Число наших абонентів залишається практично незмінним, — констатує керівник. І додає упевнено: — Наша галузь завжди буде потрібна, хіба що з часом буде видозмінюватись і модернізуватись…»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...