• Головна
  • Лик Христа на скелі вже другий рік бачать люди в Уладівці, на місці спаленого у війну села
16:30, 11 листопада 2015 р.

Лик Христа на скелі вже другий рік бачать люди в Уладівці, на місці спаленого у війну села

Нерукотворний Образ Господній у с.Уладівці Літинського району явився у 1-й день Великодня у 2013 році на скелі.

Люди припускають, що це було духовне попередження перед кровопролитними подіями в Україні.

З того часу про чудо говорять між собою, передаючи з рук у рук фотографії, зроблені онукою Віри Цирюльник Іринкою, коли разом з однокласником пішли на Забужжя, що на околиці їхнього села, і біля скель та каменів влаштували фотосесію. Кадрами, яких було майже 60, похвалилися бабусі Вірі Федорівні.

- Вона, переглядаючи фото, зупинила подих на одній з картинок, де на найвищому камені стояла онучка і була ніби центром уваги; бабуся її не помітила, а гукнула: «Йдіть, подивіться: тут Спаситель на скелі. Ісус Христос на камені, — розповідає Тетяна Міськова. — Діти поприбігали і теж побачили: на весь камінь Образ Спасителя. Дивним було і те, що всі камені освітило пасхальне сонце і вони були світло-червоного кольору, а чіткий Образ Спасителя залишався в незмінно світло-чорних тонах. Я показувала усім фотографії: церковним і нецерковним, священикам і монахам, і всі підтверджують, що це Образ Господа.

Сільські мешканці фотографували чудо після Пасхи й стверджують, що Образ Христа вже другий рік видно на камені, лише скелі тепер у природних сірих тонах. Цього року у свято Нерукотворного Образа Спасителя громада та батюшка встановили на скелі хреста. Кажуть, що біля нього на скелі влітку виросло дві гвоздички — біла і червона, хоч довкола все висохло від спеки.

В Уладівці ніхто на таке чудо не сподівався, хоч кожен день багато хто ходить стежкою біля цих каменів на роботу, у центр села. Пригадують, що місцина тут історична. Це — старе село Уладівка, яке у війну спалили разом з людьми, котрі не встигли врятуватися. На згарищі залишилася вцілілою тільки 150-річна церква, яка збудована на місці ще старішого храму, від якого зберігся іконостас. Багато ікон дуже старі, з невідомими для нас святими та назвами. У наші дні храм кілька разів обкрадали й забрали святині в дорогих ризах і рідкісні іконографії.

Настоятель храму о.Володимир розповів, що явлений Образ Спасителя утворив своєрідний трикутник довкола храму Успіння Пресвятої Богородиці, де громада спостерігає дива. Зі сходу — на галявині поросла хрестом трава, яку побачили діти; з півдня — знаходиться давня криниця, біля якої служать молебні, та заходу — явлений Образ Спасителя.

- Люди повинні трішки стримуватися у своїх мирських бажаннях й мати страх Божий, — каже настоятель церкви о.Володимир. — Щоб не тільки казали «у серці маю Бога», а й більше творили добрих справ, вчасно молилися, допомагали ближнім, відвідували одиноких та хворих у лікарнях, а не тільки думали про себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...