• Головна
  • Для чого у Вінниці біля тяжилівського кладовища будуть палити деревину
09:40, 12 листопада 2015 р.

Для чого у Вінниці біля тяжилівського кладовища будуть палити деревину

У Вінниці в мікрорайоні Тяжилів по вулиці Баженова,15 а біля місцевого кладовища ведеться жваве будівництво. Поруч з існуючою газовою котельнею тут до кінця 2015 року має завершитися ще одна котельня, яка працюватиме на деревині, яка дозволить місту зменшити споживання природного газу на 2,3 млн кубів в рік та знизить викиди СО2 на 4411 тон.

Будівництво нової котельні здійснюється в рамках Проекту з енергоефективності за підтримки швейцарської конфедерації. Запустити нову котельню на деревині біля тяжилівського кладовища планують вже у січні 2016 року.

«Ми досить довго працюємо над модернізацією системи теплозабезпечення у Вінниці, в тому числі разом із швейцарськими партнерами. Створення котельні на деревині дасть можливість зекономити біля 2,3 мільйонів кубів газу в рік, а також – зменшить викиди СО2 на 4411 тон на рік. Фактично цей мікрорайон опалюватиметься на щепі без використання газу. Газ підключатиметься лише коли температура повітря буде нижчою допустимої норми. До кінця року завершиться будівництво котельні, а в січні проводитимуться пуско-налагоджувальні роботи. Тобто будівництво котельні буде завершене в цьому році, як і планувалося», – зазначив в.о. міського голови Сергій Моргунов.

В.о. генерального директора «Вінницяміськтеплоенерго» Олег Розборський зазначив, що наразі вивчається питання щодо можливості використання золи, яка залишатиметься після спалювання щепи у котельні в якості добрива для потреб сільського господарства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...