• Главная
  • «ГРИФОН» ПОЛИШИВ ВІННИЦЬКІ СУДИ
14:47, 12 ноября 2015 г.

«ГРИФОН» ПОЛИШИВ ВІННИЦЬКІ СУДИ

Спецпідрозділ судової міліції "Грифон", який здійснював охорону суддів, приміщення судів і учасників процесу, полишив своїх підопічних. Нагадаємо, ще у вересні міністр Внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що спецпідрозділи "Грифон", "Сокіл" і Кобру" ліквідують. На заміну їм міністерство мало сформувати новий спецпідрозділ КОРД (Корпус оперативно-раптової дії ) з найкращих спецназівців.

Старі підрозділи дійсно ліквідували. Розформували і спецпідрозділ судової міліції "Грифон". Як результат, суди залишились без спеціалізованої охорони.

Заступник начальника територіального управління ДСА (Державна судова адміністрація — авт.) України у Вінницькій області Олег Кислиця повідомив, що "Грифон" замінить нова структура — відомча воєнізована охорона. Структура підпорядковуватиметься ДСА України та її територіальним управлінням у регіонах. Статут нової структури вже затверджений, але питання фінансування ще не вирішені.

— Наразі охорону та забезпечення громадського порядку в судах здійснюють співробітники Національної поліції та судові розпорядники, — зазначив Олег Кислиця.

— Охорону громадського порядку біля будівель судів здійснюють співробітники батальйону патрульної служби особливого призначення Національної поліції, — повідомила прес-секретар Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Ганна Олійник. — Вони на прохання голови суду або судді у разі потреби можуть забезпечувати охорону громадського порядку у приміщенні суду.

Питання забезпечення феміди охороною має врегулювати постанова Кабміну України від 9 листопада за №906. Відповідно до цього документу, охорону судів та інших установ судової системи тимчасово здійснюватимуть підрозділи Національної гвардії та Національної поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...