• Главная
  • Головувати у Вінницькій райраді знову обрали тимошенківця Сітарського
14:57, 12 ноября 2015 г.

Головувати у Вінницькій райраді знову обрали тимошенківця Сітарського

Сьогодні, 12 листопада, Вінницька районна рада 7 скликання обрала своїм головою Сергія Сітарського, який головує у раді вже третю каденцію.

Під час пленарного засідання установчої сесії на посаду голови райради було висунутоСергія Сітарського від партії «Батьківщина» та Михайла Демченка від «Солідарності». Останній заявив про зняття своєї кандидатури, а відтак обранці висловлювалися щодо підтримки тільки одного претендента.  

Із  32-х присутніх на сесії депутатів участь у виборах голови взяло 23. З них 22 проголосували за Сергія Сітарського. Вкотре обраний голова пообіцяв працювати на«збереження Вінницького району як територіальної одиниці і як одного з найбільших і найбагатших районів Вінницької області». Він також заявив, що на території Вінницького району повинно бути 7 об'єднаних територіальних громад.

Свої програмні засади голова реалізовуватиме у райраді з шістьма політичними партіями: БПП «Солідарність2 – 11 мандатів, ВО «Батьківщина» – 10 мандатів, Радикальна партія Олега Ляшка – 4, Народна партія – 6, ВО «Свобода» –3 та «Опозиційний блок» – 2.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...