• Головна
  • Коровій ліквідував два структурних підрозділи Вінницької ОДА. Керівників і працівників вивільняють
15:32, 12 листопада 2015 р.

Коровій ліквідував два структурних підрозділи Вінницької ОДА. Керівників і працівників вивільняють

У Вінницькій облдержадміністрації оптимізували два структурні підрозділи. Замість Департаменту соціальної політики та управління у справах сім’ї, молоді та спорту створено Департамент соціальної та молодіжної політики та управління фізичної культури та спорту. Керівників та працівників звільняють, у зв’язку з ліквідацією.

Відповідне розпорядження Про оптимізацію окремих структурних підрозділів облдержадміністрації 4 листопада підписав голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

«1. Припинити Департамент соціальної політики облдержадміністрації та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації шляхом їх ліквідації.

2. Утворити:

2.1. Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

2.2. Управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації.

2.3 Ліквідаційну комісію Департаменту соціальної політики облдержадміністрації у складі згідно з додатком 1.

2.4. Ліквідаційну комісію управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, у складі згідно з додатком 2.

3. Ліквідаційним комісіям Департаменту соціальної політики облдержадміністрації та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації забезпечити збереження матеріальних цінностей та внести пропозиції облдержадміністрації щодо подальшого їх використання.

4. Установити двомісячний строк заявлення кредиторами своїх вимог до Департаменту соціальної політики облдержадміністрації і управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, що припиняються, з дня опублікування відповідних повідомлень.

5. Попередити директора Департаменту соціальної політики облдержадміністрації та його заступників, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації та його заступників, про наступне їх вивільнення у зв'язку з припиненням юридичних осіб згідно з додатком 3.

6. Першому заступнику директора Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Каратаєвій Л.В. та начальнику управління у справах сім'ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації Чернявському С.В.:

6.1. Протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження повідомити про ліквідацію юридичних осіб орган державної реєстрації та вжити інших організаційних заходів, пов’язаних з припиненням юридичних осіб.

6.2. Попередити працівників Департаменту соціальної політики облдержадміністрації і управління у справах сім'ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації про наступне їх вивільнення у зв'язку з припиненням юридичних осіб.

7. Департаменту фінансів облдержадміністрації (Копачевський М.А.) розробити у тижневий термін проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо встановлення фонду оплати праці та видатків на утримання структурних підрозділів облдержадміністрації з урахуванням цього розпорядження.

8. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 29 грудня 2012 року № 750 «Про перелік структурних підрозділів облдержадміністрації» таку зміну:

Затвердити перелік структурних підрозділів облдержадміністрації та їх граничну чисельність у новій редакції, що додається…», - зазначено в документі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...