• Главная
  • У Вінниці модернізують систему тепло забезпечення за допомогою Швейцарії
20:08, 12 ноября 2015 г.

У Вінниці модернізують систему тепло забезпечення за допомогою Швейцарії

У Вінниці продовжують модернізувати систему теплозабезпечення. Акцент у модернізації роблять на економії та якості. У модернізації системи Вінниці допомагають партнери зі Швейцарії.
 
Цього року у рамках проекту у Вінниці будують котельню за адресою Баженова, 15а . Тут буде встановлено два котли потужністю 2,6 МегаВат кожен. Котельні працюватимуть на тирсі.
 
Виконуючий обов’язки міського голови Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що використання деревини для опалення замість газу – це європейська практика. Цього року у Вінниці також буде запущено у роботу дві котельні на вулицях Северина Наливайка та Блюхера, які також працюватимуть на альтернативних видах палива.
 
Наступного року у Вінниці, у рамках співпраці зі швейцарськими партнерами, буде модернізовано систему теплозабезпечення на вулиці Тарногродського. Тут також передбачено будівництво котельні, яка працюватиме на альтернативному виді палива, та встановлення 73 індивідуальних теплопунктів.
 
«Котельні на альтернативному виді палива – це гарна і гідна альтернатива газу. Економія – біля 2,3 млн кубометрів газу на рік. Менше викидів СО2 в атмосферу, десь 4 тисячі 411 тон на рік. Практично на щіпі буде опалюватися мікрорайон, без використання газу» - повідомив в.о. вінницького міського голови Сергій Моргунов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...