• Головна
  • У Вiнницi iз робочим вiзитом побував голова Одеської ОДА Мiхеiл Саакашвiлi
11:14, 13 листопада 2015 р.

У Вiнницi iз робочим вiзитом побував голова Одеської ОДА Мiхеiл Саакашвiлi

Вчора ввечерi, 12 листопада, у Вiнницi iз робочим вiзитом побував голова Одеської облдержадмiнiстрацiї Мiхеiл Саакашвiлi. Його цiкавило, як мiсто скорочує енергоспоживання, змiнює пiдходи в наданнi медичних послуг мешканцям, здiйснює реорганiзацiю транспортної системи та робить трамваї власного виробництва на базi трамвайного депо, - повiдомляє Департамерт у справах ЗМI Вiнницької мiської ради.

Приїхавши до мiста, спершу Мiхеiл Саакашвiлi вiдвiдав котельню, яку було модернiзовано разом iз всiєю системою теплопостачання двох мiкрорайонiв мiста за рахунок донорських коштiв Швейцарської Конфедерацiї. Сьогоднi швейцарський проект по модернiзацiї системи теплопостачання продовжується: будується котельня на деревинi поруч iз модернiзованою та розробляється проектно-кошторисна документацiя на реконструкцiю системи теплопостачання ще одного мiкрорайону.

Вiдвiдав губернатор Одеської областi i Мунiципальний дiагностичний центр, який створено за фiнансової пiдтримки держави Iзраїль, та побував у Вiнницькiй транспортнiй компанiї, яку цюрiхський мунiципалiтет свого часу обрав для безкоштовної передачi у користування капiтально вiдремонтованих швейцарських трамваїв. Це стало поштовхом для розвитку пiдприємства, i сьогоднi вiнницькi транспортники почали створювати свої трамвайнi вагони, перший з яких вже вийшов на лiнiю.

Коментуючи побачене у Вiнницi, Мiхеiл Саакашвiлi сказав, що такий динамiчний розвиток мiсто отримало через якiсний менеджмент, вогонь в очах команди та бажання працювати на результат. «Коли я перший раз сюди приїхав кiлька мiсяцiв тому без журналiстiв i без камер, я побачив палаючi очi Сергiя Моргунова та iнших, був тодi i Володимир Гройсман. Вони просто з гордiстю розповiдали, чого вони досягли. Коли ти отримуєш задоволення вiд того, що щось робиш, не хочеться красти. А коли починаєш красти - не хочеться нiчого робити. Середнього не дано, ми повиннi це розумiти, - сказав Саакашвiлi. – Справа не в особистостях, а в командi. Я ж з Одеси, яка має стократний потенцiал. I що? Дороги у Вiнницi набагато кращi, транспорт теж, ми сьогоднi бачили котельню, яка нам навiть не снилася. У Вiнницi зробленi Прозорi офiси, якi нiхто в усiй Українi, нi у країнах пострадянського простору зробити не здогадався. Я колись  вважав, що Грузiя була першовiдкривачем Прозорих офiсiв. Але коли сюди вперше приїхав, менi довелося взяти свої слова назад, бо виявилося, що тут здогадались зробили Прозорi офiси ранiше».

Вiдзначив Мiхеiл Саакашвiлi мiжнародну спiвпрацю Вiнницi та результати, якi вона дає. «Мiжнародне спiвробiтництво тут – це не просто якiсь папери, якi пiдписали i все. Тут конкретно - швейцарський трамвай, швейцарська котельня та масштабний швейцарський проект з енергозбереження. Тут зробили. Нiхто бiльше не зробив. Всi просто говорять, зустрiчаються, тиснуть руки, посмiхатися, а тут роблять. Я бачив новий готель. Сюди приїжджають туристи. Хто б мiг подумати, що до Вiнницi приїжджатимуть туристи? Ось реально – з нiчого створено все. У нас в Одесi є все, але чомусь ми в поганiй формi».

«Це робота не одного дня, i ви знаєте, що наша команда у свiй час на чолi з Володимиром Гройсман працювала з 2006 року, фактично були i досить складнi процеси, - зазначив  в.о. мiського голови Сергiй Моргунов. – На сьогоднi ми рухаємося по плану в рамках стратегiї розвитку «Вiнниця-2020». Головне - мати чiткий план, який має бути не просто популiстським, а по конкретних галузях, з конкретними напрямками, з конкретною роботою i звичайно необхiдно досягати конкретного результату».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...