• Головна
  • Вінницькі адвокати безкоштовно допомогають учасникам АТО
12:43, 13 листопада 2015 р.

Вінницькі адвокати безкоштовно допомогають учасникам АТО

Триває робота по реалізації пілотного проекту започаткованого Міністерством юстиції України та Координаційним центром з надання безоплатної правової допомоги щодо надання безоплатної вторинної правової (БПД) допомоги учасникам АТО, які проходять лікування. Двічі на тиждень проводяться виїзні консультування працівниками центру та адвокатами, які співпрацюють з системою БПД.

Вінницькі адвокати безкоштовно допомогають учасникам АТО, фото-1

10 листопада 2015 року у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону м. Вінниці в черговий раз працював мобільний пункт надання безоплатної вторинної правової допомоги. Директор центру Лариса Пікановська та помічник начальника Військово-медичного клінічного центру Володимир Гореш, обговорили подальшу співпрацю відповідно до затвердженого графіку виїзних консультувань. На чергове виїзне консультування прибула адвокат Ольга Воронцова і головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Тетяна Кушнір.

Метою організації роботи мобільного центру є забезпечення доступу учасників АТО до безоплатної правової допомоги, сприяння у найшвидшому вирішенні їхніх питань в отриманні пільг, соціального забезпечення, отриманні земельних ділянок, встановлення статусу учасника бойових дій.

Держава цим людям заборгувала” – сказав Міністр юстиції України Павло Петренко на зустрічі з учасниками АТО у Військово-медичному клінічному центрі 31 жовтня 2015 року.

Адвокати та рпацывники центру і надалі проводитимуть виїзні консультування до вирішення усіх проблемних питань, які виникають в учасників АТО, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі.

Вінницькі адвокати безкоштовно допомогають учасникам АТО, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...