• Головна
  • Вінницькі школярі вчилися зупиняти кровотечі, реанімувати та рятувати життя при аваріях
14:20, 13 листопада 2015 р.

Вінницькі школярі вчилися зупиняти кровотечі, реанімувати та рятувати життя при аваріях

13 листопада у Вінниці відбулися фінальні змагання з надання домедичної допомоги в рамках всеукраїнського проекту «Я можу врятувати життя!». Участь в проекті взяли старшокласники восьми шкіл міста.

З 9 по 13 листопада у Вінниці фахові інструктори «Ukrainian Paramedic Group» навчали старшокласників з шкіл № 5, 6, 9, 17, 22, 29, 30 та 32 навичкампроведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, першої допомогу при судомах…

У проміжках між фінальними змаганнями для присутніх виступали вихованці міського Палацу дітей та юнацтва.

Набрали найбільшу кількість балів на найкраще справилася зі всіма завданнями команда 22 школи.

Всі учасники були нагороджені дипломами, а переможці отримали можливість представляти місто 5 грудня на Всеукраїнських змаганнях у столиці.

Довідка

Проект здійснює Український фонд «Здоров’я» під патронатом Дружини Президента України, голови Благодійного Фонду Порошенка Марини Порошенко за офіційної підтримки Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Проект покликаний навчити молодь не лише практичним навичкам, якими сьогодні має володіти сучасна та освічена людина, а й відповідальності за життя та безпеку в країні, милосердя до ближніх та патріотизму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...