• Главная
  • Через вінницьке підприємство Китай може призупинити співпрацю з українським бізнесом
15:22, 13 ноября 2015 г.

Через вінницьке підприємство Китай може призупинити співпрацю з українським бізнесом

До недавнього часу багато вінничан навіть не здогадувалися про існування такого підприємства як «Геосистема». Так було до тих пір, поки київське керівництво не вирішило змінити у ньому директора. З того часу всі події, які відбуваються навколо підприємства, постійно на слуху. І не лише в Україні.

Один із найбільших іноземних замовників «Геосистеми» - китайська компанія «Beijing A-Star Aerospace Technology Co.» - призупинила авансування діючих розробок через зміну директора.

Китайські партнери постійно слідкують за новинами і занепокоєні усуненням Віктора Малова. Адже за часів його керівництва «Геосистема» стабільно відправляла до Китаю свою продукцію та приймала участь у спільних інженерних розробках. На адресу конкурсної комісії іноземці навіть написали рекомендаційний лист, який у Києві проігнорували.

Через відхилення комісією «Держгеокадастру» конкурсної пропозиції Віктора Малова «Геосистема» вже втрачає значну суму коштів від китайського замовника. Прогнозують, якщо так триватиме і далі, партнерство України і Китаю – під загрозою. А втрачати нам є що.

У травні цього року стало відомо, що Китай хоче будувати український транспортний літак АН-178 з вантажопідйомністю до 18 тонн. Плани співпраці України і КНР закріплені протоколом про наміри, підписаним китайською «Beijing A-Star Aerospace Technology Co. » і ДП «Антонов».

Китайська сторона стурбована подіями, що відбуваються навколо «Геосистеми». Тому призупинила співпрацю до вирішення питання директорства у вінницькому підприємстві.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...