• Головна
  • У Вiнницi працiвникiв телебачення, радiо та зв’язку привiтали з професiйним святом
16:58, 13 листопада 2015 р.

У Вiнницi працiвникiв телебачення, радiо та зв’язку привiтали з професiйним святом

Сьогоднi, 13 листопада, в примiщеннi облдержадмiнiстрацiї вiдбулись урочистi збори, присвяченi Дню працiвникiв радiо, телебачення i зв’язку України за участi керiвництва областi та мiста, - повiдомляє Департамент iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю ОДА.

У Вiнницi працiвникiв телебачення, радiо та зв’язку привiтали з професiйним святом, фото-1

У вiтальному словi голова облдержадмiнiстрацiї Валерiй Коровiй зазначив : «Працiвники радiо та телебачення проводять колосальну роботу, доносячи до людей правдиву iнформацiю про життя, тим самим дають можливiсть задуматись, як ми живемо у такий нелегкий для держави час. За рахунок формування нових цiнностей, наша країна повинна розвиватись i рухатись вперед».

Очiльник областi також пiдкреслив, що незважаючи на всi перепони, усе свiтле i добре тiльки починається : «Ми повиннi вiрити в нашу спроможнiсть зробити країну такою, якою ми прагнемо її бачити – європейською та демократичною».

У Вiнницi працiвникiв телебачення, радiо та зв’язку привiтали з професiйним святом, фото-2

Сердечно привiтав учасникiв урочистостей з професiйним святом вiд усього депутатського корпусу областi Сергiй Свитко: «Ви журналiсти - майстри слова, у ваших руках - зброя ,тому що вiд вашого слова залежить завтрiшнiй день та доля нашої держави». У словах привiтання побажав здоров’я, творчої наснаги всiм працiвникам iнформацiйної сфери.

Долучившись до щирих привiтань колег, заступник Вiнницького мiського голови Андрiй Рева побажав усiм, успiхiв у роботi та пiдкреслив : «Журналiст має найбiльший вплив на душу i свiдомiсть людини. До вас прислухаються i вiрять вам. Ми знаємо, що у вас свiтле майбутнє».До професiйного свята кращих працiвникiв галузi було вiдзначено Почесними грамотами обласної державної адмiнiстрацiї i обласної Ради , грамотами вiд Вiнницької мiської Ради та грошовими винагородами.

Грамоти Нацiональної Ради України з питань телебачення i радiомовлення вручив представник Нацради у Вiнницькiй областi Вадим Мазурик.Захiд супроводжувався музичними виступами вiнницьких колективiв та виконавцiв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...