• Головна
  • «Регіонали» плюнули в обличчя вінничанам та сплюндрували «Закон про вибори»
11:34, 16 листопада 2015 р.

«Регіонали» плюнули в обличчя вінничанам та сплюндрували «Закон про вибори»

Щоб провести до Вінницької облради «потрібних людей» від «Опозиційного блоку» заяви про відмову від депутатських мандатів написали понад 50 висуванців із партійного списку.
Про це повідомив кандидат Юрій Яремчук.

Згідно із офіційними результатами виборів, до обласної ради були визнані обраними Сергій Чорноокий, Петро Одарченко, Михайло Мельник, Денис Мазуренко, Микола Дрозд та Марія Урсол. Після написання заяв, до обласної ради зайшли Віктор Олексієнко, Тетяна Антонець, Юрій Яремчук і Олександр Побережець.

Таким чином, систему «відкритих списків», за якої виборці мали самостійно визначати – якого кандидата від тієї або іншої політичної партії вони хочуть бачити у місцевій раді повністю нівельовано. Причому у суцільно єзуїтський спосіб.

За «Опозиційний блок» справді голосували вінничани. Але чи голосували вони «за» Антонець, Яремчука та Побережця?

Адже ці майбутні депутати екс-регіонали зайняли останні місця на власних округах

 

Так Яремчук набрав близбко 400 голосів (!) та 6%.

Антонець трошки більше 300 голосів та 4%.

Побережець 380 голосів та теж близько 4 %.

 

Як бачимо не голосували. Люди голосували за ті ідеї, які продукували центральні ТВ, належні колишнім «регіоналам». Ті намагалися виставити "ОБ" чи не як єдину альтернативу владі. Що ж, така політична технологія ще працює…

Але виявилося, що з думкою виборців ніхто рахуватися не буде. І пройшли «потрібні» особи. «Регіоналка» Антонець, яку неодноразово звинувачували у корупції, і яку із такими ж формулюваннями звільнили з посади головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні. «Регіонал» Яремчук, який захищав до останнього режим Януковича в обласній раді і навіть намагався втупити у бійку з представниками громадськості, які зайняли у січні 2014 року приміщення обласної ради. Побережець, який до лютого 2014 року був керівником апарату обласної організації Партії регіонів – цим, здається, все і сказано…

Яремчук від факту нехтування волею виборців, вирішив «розкрити карти». «Наш голос є вирішальним», – заявив він. Усі політсили мають домовлятися із нами. Яремчук також наголосив, що  у багатьох партійних списках у них є «свої інформатори», «штрейкбрехери» та «співчуваючі», готові підтримати «біло-блакитних» у скрутну хвилину.

«Скрутна хвилина» – це, мабуть, спроба контрреволюції, на що так розраховують екс-«регіонали».

У зв’язку із усім цим, виникає низка запитань:

  • Чи стерплять вінничани таку наругу над власним волевиявленням? Мало того, що «регіонали» шляхом підкупу та фальсифікацій пролізли до обласної ради, так ще й делегували туди «потрібних» людей, начхавши на волю виборців.
  • Як ставитимуться до присутності у сесійній залі колишніх однопартійців Януковича представники політичних партій, які були в авангарді Революції Гідності? Промовчать? Будуть протестувати не проти «регіоналів», а проти непогоджених з ними кадрових призначень? Отже, змова місцевих партійних лідерів, підкріплена неабиякими фінансовими вливаннями, очевидна.
  • Чи не спробує перетворити «золота шістка» обласну раду у рупор контрреволюції та орган дестабілізації ситуації в області? Адже Яремчук навіть не приховує, що «скрутна хвилина» настане незабаром. Ось лише для кого вона буде «скрутною»? Для вінничан?

На жаль, маємо констатувати, що саме такі «яремчуки» стали одним з облич обласної ради. І, на жаль, обирали їх ми. А також ті, хто не прийшов на вибори, дозволивши агресивній меншості забезпечити собі представництво в місцевому самоврядуванні

«Регіонали» плюнули в обличчя вінничанам та сплюндрували «Закон про вибори», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...