• Главная
  • У фіскальній службі поменшало корупціонерів
18:18, 16 ноября 2015 г.

У фіскальній службі поменшало корупціонерів

За результатами роботи УВБ Головного управління ДФС у Вінницькій області за січень-жовтень 2015 року 4 працівників звільнено.

Про це повідомляє УВБ ГУ ДФС у Вінницькій області.

Протягом січня-жовтня 2015 року проведено 124 службових перевірок та розслідувань,  серед яких - 38 за зверненнями фізичних та юридичних осіб та 35 за митним напрямком.

Із загального числа службових перевірок (розслідувань) за  результатами  інформація підтвердилась в  80  випадках,  у тому числі за митним напрямком – 25 та 7 за зверненнями.

І, як наслідок, протягом поточного  року  внесено 27 подань керівникам територіальних підрозділів ГУ ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці ДФС для вжиття заходів реагування. За результатами розгляду яких, до дисциплінарної відповідальності притягнено 43 працівника (в т.ч. 11 працівників Вінницької митниці), до 7 вжиті заходи дисциплінарного впливу та 4 працівника звільнено.

Крім того, протягом січня-жовтня поточного року до правоохоронних органів направлено 37 матеріал службових перевірок, з яких 17 для надання правової оцінки, 11 для прийняття рішення в порядку ст.214 Кримінального процесуального кодексу України та 1 в порядку ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

І як наслідок,  протягом 10 місяців поточного року, за матеріалами УВБ, органами прокуратури  області розпочато 14 кримінальних проваджень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...