• Главная
  • В суботу майбутніх ІТ-шників запрошують на День відкритих дверей до ВНТУ
10:36, 17 ноября 2015 г.

В суботу майбутніх ІТ-шників запрошують на День відкритих дверей до ВНТУ

21 листопада, о 10-й годині ранку у Вінницькому національному технічному університеті пройде День відкритих дверей для бажаючих вступати на інформаційні технології. Зустріч відбудеться в актовій залі навчального корпусу №2 за адресою Хмельницьке шосе, 95 (збір – біля арки на трамвайній зупинці «Студентська»).

До речі, у ВНТУ проходить півфінал світу зі спортивного програмування, а команду студентів-програмістів ВНТУ визнали однією із 40 найкращих команд світу.

В суботу майбутніх ІТ-шників з

Крім того у ВНТУ працює елітна студія з веб-дизайну і комп’ютерної графіки. Дизайнери та фахівці з комп’ютерної графіки, які її закінчили,  у 2014 році отримали понад 400 перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки. Завдяки цим перемогам ВНТУ вийшов на світовий рівень у цій галузі, а Вінницю тепер вважають столицею комп’ютерної графіки. Навчання  у студії для студентів теж  безкоштовне.

На День відкритих дверей гості зможуть  уважніше придивитися до своєї потенційної альма-матер, ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути у університеті, його матеріально-технічною, лабораторною базою.

У пресс-службі ВНТУ запрошують попередньо ознайомитися з сайтами факультету ІТКІ (інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії) і  факультету КСА (комп'ютерних систем і автоматики).

А до суботи пропонуємо вам подивитись фільм про ВНТУ:

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...