• Главная
  • У Вінницькій області вмер цілий район людей
14:25, 17 ноября 2015 г.

У Вінницькій області вмер цілий район людей

За 24 роки незалежності населення України скоротилося на 6 мільйонів людей. Вінницька область за цей період втратила від 6 до 8 відсотки населення.

За словами науковця, зараз населення України складає фактично 46 мільйонів людей. За незалежні роки в результаті негативного природного приросту населення скоротилось більш ніж на 6 мільйонів людей.

Але в західних областях, зокрема в Закарпатській області зросла кількість населення в 2014 року в порівнянні з 1990 роком. Це сталося за рахунок природного приросту. Також в Івано-Франківській області населення скоротилося всього лише на 10,5 тисяч людей.

- Аутсайдерами в кількісних показниках демографічного відтворення виступають, на жаль, східні регіони України: Донецька - майже мінус мільйон, Дніпропетровська і Луганська - по півмільйона, - сказав він.

Також меншає людей і в Сумській, Чернігівській, Кіровоградській, Черкаській та Полтавській, Житомирській, Хмельницькій і Вінницькійт областях. Там з 1990 по 2014 рік населення скоротилось від 6% до 8%.

- На такий розвиток подій, безумовно, основний вплив має економічний фактор і економічна політика уряду та країни, - зазначає Кравців.

Станом на 1 вересня 2015 року на Вінниччині, за інформацією Держстату, проживає 1 605 553 людей, а у Вінницькому районі - 80798 людей.  

Нагадаємо, що в минулому році станом на 1 серпня кількість населення складала  1 609 210 людей.

Варто зазначити, що за останніх 11 років мешканців Вінниці стало на 15 тисяч більше.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...