• Главная
  • Вінницю відвідала місія Світового банку
10:51, 18 ноября 2015 г.

Вінницю відвідала місія Світового банку

Голова Вінницької обласної адміністрації Валерій Коровій зустрівся у Вінниці з представниками Місії Світового банку. Керівник області подякував гостям за підтримку, яку бачить Україна від Світового банку, та коротко охарактеризував загальну економічну ситуацію в регіоні. Очільник області зокрема торкнувся питань бюджетної децентралізації, завдяки якій місцеві бюджети поповнилися на 40%.
 
«Вінниччина - потужний і перспективний аграрний регіон. Окрім того, Вінницька область демонструє найкращі в Україні темпи зростання в промисловості та сільгоспвиробництві. Нам вдалося залучити сюди декілька потужних інвестиційних компаній, які реалізують серйозні проекти. У нас зі Світовим банком працює ряд проектів, але базовим є підтримка Світовим банком будівництва у Вінниці кардіологічного центру. Для нас цей проект є знаковим», – повідомив Валерій Коровій.
 
За словами координатора програм Світового банку у Білорусі, Молдові та Україні Алехандро Седеньо, після Міжнародного валютного фонду Світовий банк є другою фінансовою організацією, яка надає Україні найбільше технічної та аналітичної допомоги. Того ж дня представники місії Світового банку зустрілися з заступниками міського голови Вінниці Галиною Якубович та Ігорем Корольчуком. За кілька місяців представники Світового банку ще раз відвідають Вінницю. Сьогодні за фінансової підтримки банку у Вінниці реалізовують масштабний проект з модернізації системи тепло забезпечення та планують будівництво сучасного Центру серцево-судинної хірургії.
 
«Я думаю, що ми ще не раз зустрінемося, бо реалізовуємо спільно декілька проектів. Вінниця – одне з найбільших міст Правобережної України і має непоганий потенціал» - повідомила заступник вінницького міського голови Галина Якубович.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...