• Главная
  • Про молоду коханку та корупційні схеми директора заявили підлеглі
13:12, 18 ноября 2015 г.

Про молоду коханку та корупційні схеми директора заявили підлеглі

До редакції надійшов лист від працівників учбового закладу. Вони розповідають про корупційні схеми начальника та його роман з підлеглою.

Своїх імен просять не розголошувати, адже бояться помсти директора. Тому викладені в листі імена редакція теж вирішила не розголошувати з етичних міркувань.

– Звертаємось до газети, адже звернення до контрольно-ревізійних органів не дають бажаного результату — їх просто «футболять» далі, поки не загубляться. Всі наші біди почалися після того, як у нас з’явився новий директор. Він, як людина, що дуже легко піддається чужому негативному впливу, за час перебування на посаді здійснив багато помилок.

По-перше, звільнив фахівців, які сміли мати свою думку та не бажали підтримувати корупційних стосунків з ним – когось вигнали, хтось звільнився сам, а хтось навіть став покійним… На їх місця взяв людей без відповідної освіти, досвіду та навичок роботи, які платять гроші за право займати ці посади.

Серед таких працівників є жінка, котра розраховується не грошима, а способом найдревнішої професії. З появою її у навчальному закладі ми стали помічати різку зміну поведінки директора: він став грубий, зневажливий та нахабний, погрожує нам, тримає колектив у страху, але при цьому виконує будь-яку забаганку своєї пасії – перераховує їй на картку кошти, створив житлові умови в гуртожитку, умеблював, влаштовує постійні виїзди у ресторан, став нею одержимий… Все це спостерігають колеги та учні, вони відкрито обговорюють, насміхаються, адже до цього вважали керівника поміркованою, інтелігентною, порядною людиною.

Хоч і раніше він проявляв наполегливі знаки уваги до колег-жінок, ми й подумати не могли, що він у всіх на очах почне роман з молодою підлеглою та компрометуватиме цими зв’язками репутацію своєї сім’ї. Як потім виявилося, молода коханка познайомилась з ним на попередньому місці роботи. Потім він забрав її ближче до себе. Їх «цікаві стосунки» помічали ще там. Прикриває директора вірний слуга. Наш очільник допоміг йому зробити стрімку кар'єру та облаштував трикімнатну квартиру в гуртожитку, в тому числі кімнату для любовних утіх зі своєю коханкою.

По-друге, нас постійно змушують здавати гроші на дні народження, родини, професійні свята. Здаємо, бо не хочемо щоб нас з педрад забирали «швидка» та міліція, як це було з нашими колегами… Зараз збирають гроші на подарунок до дня народження директора, але ж кошти, дані з такою енергетикою, не принесуть користі. А повагу та хороше ставлення колективу він поміняв на «полюбовницю».

Сам директор називає всі звинувачення неправдивими.

— Я вже практично звик до цього, адже на мене постійно пишуть усілякі скарги в різні інстанції, але жодна перевірка не виявила навіть найменших порушень. У мене з підлеглими нема ніяких взаємин, окрім робочих. Будь-хто з колективу підтвердить, що все написане — маячня. Я зачитував перед ними цей лист, всі сміялися з таких звинувачень. В нашому гуртожитку живе 40 працівників. До моєї компетенції відноситься лише виділення кімнати, а люди самі там роблять ремонт і створюють умови.

Я з сім'єю живу досить далеко від гуртожитку, тому не можу знати про все, що там відбувається. А звинувачення у корупції взагалі смішні. В нас державний заклад, все на бюджетному фінансуванні, а викладачі не впливають на те, хто вчитиметься на контракті, а хто на бюджеті. Стипендія виплачується абсолютно всім, але вона мізерна. До того ж, тут навчаються в основному діти з віддалених сіл та районів, навряд чи у їхніх батьків знайдуться зайві гроші на хабарі.

Тож корупцію тут не вдалося б розвести, навіть якби в когось було таке бажання. Так, я дійсно звільнив кількох техпрацівників за пиятику на робочому місці, але за час мого керівництва посади не втратив жоден педагогічний працівник. Впевнений, що це просто чиясь брудна провокація.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...