• Головна
  • Священики Бершадщини закликали сприймати Майдан через молитву, присутність, єдність і працю
14:41, 18 листопада 2015 р.

Священики Бершадщини закликали сприймати Майдан через молитву, присутність, єдність і працю

Рада Церков при Бершадській райдержадміністрації закликала громадян побачити події Майдану через призму Божого слова.

На думку учасників ради існують грані життя віруючих,  які потрібно  використовувати і плекати. Їх священики окреслили у спільній заяві:

«1. Молитва. Молитва покликана розбудити найкращі потуги народу. Доля України залежить не від політиків, а від людей, які моляться. Імперії розпадуться, зірки колись погаснуть, а душа, яка прийшла до Бога і перебуває в молитві – житиме вічно. Найвища форма християнського служіння -  це молитва за ближніх. Усі в цьому можуть брати участь. Більшість молитов, записаних у Біблії – це молитви за других людей. Молитва привела тисячі людей до покаяння на Майдані. Глибоких і щирих навернень було більше ніж на будь-якій організованій прощі.

2. Присутність. Присутність християн на Майдані  зруйнувала багато злих задумів. Завжди потрібно бути там, де збираються люди, ми повинні докласти всіх зусиль, щоб достукатися до кожного.   Християни не можуть відділятися від суспільства. Наша місія у тому, щоб люди почули правдиве Боже Слово, зрозуміли основне питання людської долі і побачили шлях вирішення проблем.

3. Єдність. На майдані віруючі спільно молилися і разом служили людям. Ісус молився за учнів: «Щоб були всі одно».  Коли ведені Духом православні, католики, протестанти служать людям, моляться, свідчать Христа – вони єдині. На майдані Ми змогли явити світу єдність і тому диявол був посоромлений.

4. Праця. Добрий пастир лікує, захищає, годує своїх ягнят. Як апостол Павло, стати всім для всіх, щоб хоч декого спасти». Цілодобово відкриті для потребуючих храми і монастирі, священики разом з людьми. Через наше служіння люди бачать явно Христа. Без служіння і посвяти в нашому житті немає християнського свідчення.

Для Бога не важливі золотом покриті куполи, прикраси, а наша щирість, відкритість для виконання Його волі. Переживаючи День Гідності, поступово наближаємося до святкування Різдва - великого християнського свята. Христос народжується в наших серцях. Можливо вже зараз Ірод знову збирає інформацію, готує нові загони, щоб погубити Дитятко, переслідувати і вбивати дітей у Віфлеємі. Та ми читали останній розділ Біблії і знаємо, що Христос переможе! Україна переможе! Не можливо перемогти народ, який молиться. З Христом ми вже перемогли!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...