• Главная
  • «Вчителька назвала мою 10-річну доньку лесбіянкою», — скаржиться Вікторія Підвашецька
15:26, 18 ноября 2015 г.

«Вчителька назвала мою 10-річну доньку лесбіянкою», — скаржиться Вікторія Підвашецька

У Гайсинській СЗШ-інтернаті І-ІІІ ст.-гімназії вже два роки триває конфлікт між класним керівником 6-В класу Оленою Бєлік та матір'ю учениці Вікторією Підвашецькою. Остання звинувачує педагога в упередженому ставленні, наклепі та вимагає її звільнення.

«Вчителька назвала мою 10-річну доньку лесбіянкою», — скаржиться Вікторія Підвашецька, фото-1

- Живемо у селі Косанове, що за 17 кілометрів від райцентру, - розповідає мама Марини. — Виховую семеро діток, четверо з яких навчаються у Гайсині. Обрала школу у місті через те, що освіта там на вищому рівні. Класним керівником Марини є Олена Бєлік. Конфлікт розпочався ще у минулому році, коли педагог відмовилась брати доньку до лісу на святкування Дня іменинника. Рішення пояснила тим, що дівчинка має проблеми із поведінкою й ніхто не буде за нею дивитись. Ми не поїхали. Згодна, Марина у мене хитра та активна дитина, любить танцювати, вчиться непогано. Але нічим не гірша інших учнів. Не пройшло кілька місяців після цієї ситуації, як до мене ввечері зателефонувала класний керівник та назвала Марину «лесбіянкою». Начебто школярка цілує однокласниць у губи та груди, чіпає їх руками. Ці слова мене шокували. Того ж дня я передзвонила попередньому класному керівнику, іншим вчителям, але ті не підтвердили інформації.

За словами Вікторії Підвашецької, наступний конфлікт стався на початку нового навчального року.

- Знову мали святкувати День іменинника. За два тижні ми домовились за місця, але напередодні зателефонувала Олена Бєлік й повідомила, що їх нема. Запропонувала сидіти на стільці. Але я після операції на ногах та з малою дитиною. Та й дорога далека — на Київщину. Знову нікуди не поїхали. А нещодавно класний керівник написала зауваження у щоденник Марини через те, що не має шкільної форми. Хоча дитина відвідує навчання у спідничці та чорному гольфі, адже коштів на піджак у мене нема. Як тільки отримаю, то куплю. Та хіба через це потрібно принижувати дівчинку? До знущань над Маринкою підключились інші педагоги. На уроках вони дозволяють собі дорікати їй, що має великого язика. Донька не витримала такого й пішла із уроків, не дочекавшись хореографії. Забрати Марину із школи не хочу, адже турбуюсь за якість навчання, та й звикати до нового колективу буде вкрай важко.

«Вчителька назвала мою 10-річну доньку лесбіянкою», — скаржиться Вікторія Підвашецька, фото-2

Класний керівник 6-В класу Олена Бєлік усі звинувачення заперечує.

- По-перше, я ніколи батькам ввечері не телефоную. У школі із дівчатками проводжу бесіди, вони зі мною усім діляться. Я маю фах психолога. Із Мариною Підвашецькою у нас теплі стосунки. Дійсно, була ситуація, коли стали підходити учні, сміялись, розповідали, що дівчата у туалеті закриваються. При учнях я нічого не коментувала й вирішила все перевірити.

Після того мала розмову із Маринкою та її однокласницею. На цьому й все вирішилось. А мамі розповіла, адже вона повинна знати все, провести із дитиною виховну бесіду. Не розумію, чого вона так все вороже сприйняла. Адже щодня вона мені телефонує, вживає нецензурні слова, погрожує звільненням. Я працюю у школі 24 роки, ні одна дитина на мене не скаржиться. Щодо поїздки, то Вікторія Михайлівна сама відмовилась їхати. І взагалі питаннями подорожей займаються батьки та рада школи. Я готова вирішити всі питання мирно, а не скандалами.

Директор Гайсинської СЗШ-інтернату І-ІІІ ст.-гімназії Людмила Мендусь має свою думку на ситуацію.

- Те, що вчителька не виносила конфлікти на загал, це правильно. Дітей не потрібно травмувати. Шкільний психолог має ходити на уроки до 6-В та побачити взаємовідносини учня та вчителя. Проведе тренінги. Якщо є якісь питання, то хай до мене звертаються. У цій ситуації потрібно вирішити все взаєморозумінням та толерантністю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...