• Главная
  • Валю Кушнір із Гриненок вже п’ять років тримають у заручниках цигани?
15:57, 18 ноября 2015 г.

Валю Кушнір із Гриненок вже п’ять років тримають у заручниках цигани?

Вже п'ять років невідома доля Валі Кушнір з села Гриненок. 21 липня 2010 року близько 18-ої години 10-річна Валя пішла до сільського магазину. І зникла безслідно.

— Того лихого вечора кума попросила доньку сходити до магазину купити їй соку. Тоді починало дощити, тому я зняла з себе спортивну кофту та надягла її на дочку. Дала дитині гроші, і Валя пішла. Пройшов сильний дощ, а Валі так і не було, — згадує невтішна мати Валі Майя Оліфір. — Може, у магазині затрималась стихію перечекати та повернеться скоро. Але доньки все не було. Захвилювавшись, ми обійшли всі околиці. Коли вже була пізня ніч, то повідомили до міліції. У доньки не було мобільного телефону. Чи була донька у магазині, чи не була? Одні кажуть, що не дійшла, а інші — була. А, може, йшов чи їхав за дитиною тоді хтось? Чи цигани, може, її викрали, адже вони у селі металобрухт купують, акумулятори, мотлох всякий. Але того дня їх у селі не було, хоча люди казали, що бачили на глухій околиці машину, котра швидко їхала.

Валю Кушнір із Гриненок вже п’ять років тримають у заручниках цигани?, фото-1

Жодного конфлікту не було. Могла на дітей покричати, як усі мами, але більше нічого. Дитина моя народилась на День закоханих, тому і Валентиною назвали. У мене четверо дітей – два сини дорослі, вони вже працюють і навчаються, Валя найменша. Баби-віщунки казали, що донька жива, але у циган. Вона часто мені сниться. Каже, що хоче повернутися додому. Я зверталася за допомогою до ясновидиць. І всі кажуть, що моя дитина жива.

Коли Валя зникла, мій старший син намагався накласти на себе руки. На щастя, вдалося запобігти ще одній трагедії.

Ще влітку 2010 року дівчинку, дуже подібну до зниклої школярки, бачили з циганами-жебраками в Тульчині та Вапнярці. Буцімто вона намагалась утекти від них. Далі схожу дитину наче бачили у Києві. А вже у минулому році дівчину-підлітка, теж схожу обличчям на Валю Кушнір, буцімто бачили у компанії циганів-жебраків вже у Львові та Хмельницькому. Втім, жодне з цих повідомлень так і не підтвердилось. Тож Валю, якій вже виповнилось 15 років, досі розшукують. Однією з версій її зникнення правоохоронці вважають саме викрадення циганами...

Валю Кушнір із Гриненок вже п’ять років тримають у заручниках цигани?, фото-2

Шановні вінничани! Всім, кому щось відомо про місце знаходження Валі Кушнір, обставини її зникнення чи причетних до цього осіб, прохання зателефонувати до поліції за номерами: (0432) 59-38-19, 59-38-55, 59-36-16 або «102» (цілодобово), анонімність гарантується.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...