• Главная
  • З початку року вінницькі фіскали зареєстрували 17,4 тис. фізичних осіб-платників податків
16:11, 18 ноября 2015 г.

З початку року вінницькі фіскали зареєстрували 17,4 тис. фізичних осіб-платників податків

З початку року Вінниччина поповнила Державний реєстр фізичних осіб – платників податків майже на 17,4 тисяч осіб. Саме стільки громадян було зареєстровано фахівцями фіскальної служби Вінниччини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків впродовж січня-жовтня 2015 року. З них на долю іноземців припало близько трьох відсотків.

Крім того, за цей же період до реєстраційних даних майже 41,7 тисячі громадян були внесені зміни.

Загалом, станом на 01.11.2015 року, у Вінницькій області кількість осіб, зареєстрованих у ДРФО,  перевищила 1 мільйон 647,3 тисяч осіб.

Нагадаємо, відповідно до пункту 70.10 статті 70 Податкового кодексу України контролюючим органом на прохання фізичної особи - платника податків до паспорту можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.

Підтвердженням достовірності реєстраційного номера облікової картки платника податків є документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків, внесені будь-яким органом ДФС до паспорта громадянина України за формою встановленою Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...