• Головна
  • З початку року вінницькі фіскали зареєстрували 17,4 тис. фізичних осіб-платників податків
16:11, 18 листопада 2015 р.

З початку року вінницькі фіскали зареєстрували 17,4 тис. фізичних осіб-платників податків

З початку року Вінниччина поповнила Державний реєстр фізичних осіб – платників податків майже на 17,4 тисяч осіб. Саме стільки громадян було зареєстровано фахівцями фіскальної служби Вінниччини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків впродовж січня-жовтня 2015 року. З них на долю іноземців припало близько трьох відсотків.

Крім того, за цей же період до реєстраційних даних майже 41,7 тисячі громадян були внесені зміни.

Загалом, станом на 01.11.2015 року, у Вінницькій області кількість осіб, зареєстрованих у ДРФО,  перевищила 1 мільйон 647,3 тисяч осіб.

Нагадаємо, відповідно до пункту 70.10 статті 70 Податкового кодексу України контролюючим органом на прохання фізичної особи - платника податків до паспорту можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.

Підтвердженням достовірності реєстраційного номера облікової картки платника податків є документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків, внесені будь-яким органом ДФС до паспорта громадянина України за формою встановленою Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...