• Головна
  • «Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК
22:34, 18 листопада 2015 р.

«Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК

Сьогодні, 18 листопада, представники партії «Громадський рух «Народний контроль» намагалися добитися від Вінницької міської виборчої комісії виконання рішення суду і надання копій виборчих протоколів.

«Інформаційна Вінниччина» повідомляла вже, що партійна організація «Народного контролю» не визнала свою поразку на виборах до Вінницької міської ради і вимагала, щоб міська ТВК надала копії протоколів із частини виборчих дільниць.

Вінницький окружний адміністративний суд, а потім і апеляційний визнали право за «Народним контролем» на отримання копій виборчих протоколів.

Сьогодні партійці на чолі з головою Вінницької міської організації «Народного контролю» Ольгою Маліновською та обласним партійним лідером Володимиром Воловодюком завітали до міської виборчої комісії, щоб виконати рішення суду і забрати протоколи. Однак зробити цього не вдалося.

«Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК, фото-1
«Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК, фото-2

У приміщенні виборчої комісії було всього декілька її членів, які заявили, що не уповноважені протоколи видавати. Секретар ТВК Інна Волкова заявила, що комісія не має на це технічних можливостей. «Народні контролери» у відповідь заявили, що не покинуть приміщення ТВК без протоколів.

«Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК, фото-3
«Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК, фото-4
«Народний контроль» у Вінниці «штурмував» міську ТВК, фото-5

Ситуація накалилася. Почалося вияснення відносин і з’ясування хто є хто. Адже частина членів комісії не мали посвідчень. Представники партії викликали наряд поліції для встановлення осіб.  В кінці кінців порозумітися з представниками «Народного контролю» вирішив заступник голови ТВК Микола Станкевич, який саме з’явився у приміщенні комісії.

«Народні контролери» надали заступнику голови ТВК всі необхідні документи – рішення суду першої інстанції, рішення апеляційного суду і постанову про відкриття виконавчого провадження. Втім Миколу Станкевича це не переконало. Він заявив, що протоколи комісія надасть лише судовому виконавцю, як того вимагає закон.

Партійці приміщення комісії покинути після такої відповіді теж відмовилися. Тоді це зробили самі члени комісії, поклавши відповідальність за збереження техніки і документів на представників «Народного контролю».  Протистояння продовжується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...