• Главная
  • У Вінниці відомий телеканал відбиратиме дітей для нового ТБ-шоу
10:11, 19 ноября 2015 г.

У Вінниці відомий телеканал відбиратиме дітей для нового ТБ-шоу

У Вінниці телеканал СТБ відбиратиме діток для дитячого реаліті-шоу «Kid Nation».

Як повідомляє прес-служба каналу, суть шоу у тому, що діти віком від 8 до 16 років беруться будувати власне місто мрії без дорослих. За словами керівника проектуОлексія Гладушевського, проект стане винятковим серед дитячих телешоу:

– Ми маємо справу з підростаючим поколінням, а це - проекція дорослих, суспільства, в якому вони живуть, проекція, власне, нас. Діти відрізняються безпосередністю і незатуманеною свідомістю, вони тільки починають пізнавати світ і часто копіюють поведінку своїх батьків. Це шоу дозволить побачити ідеальне майбутнє очима дітей і помилки дорослого світу, яких ми, можливо, не помічаємо, – сказав організатор.

У ході проекту 25 юним учасникам за 45 днів необхідно побудувати в прямому і переносному сенсі місто на покинутій території під наглядом ведучого. Дітям доведеться самостійно управляти містом, виробляти власні принципи і закони, за якими житиме їхнє суспільство, і вчитися абсолютної самостійності.

Автори шоу закликають брати участь тих, хто вважає, що їхня дитина – майбутній президент, неймовірний вундеркінд або чарівний непосида, про якого має дізнатись вся Україна.

Кастинги на шоу відбудуться у різних містах України. У Вінниці унікальних малих шукатимуть 10 січня наступного року у готелі  «Поділля», вулиця Пушкіна, 4, з 10:00 до 20:00.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...