• Главная
  • Маліновський розповів коли закінчиться вінницький Тарифний майдан
10:32, 19 ноября 2015 г.

Маліновський розповів коли закінчиться вінницький Тарифний майдан

Намети Вінницького Тарифного майдану залишились на площі і після виборів міського голови. Хоч активісти стали збиратись лише раз в день, але обіцяють стояти до останнього.

- Пенсіонери після виборів, напевно не прийшли ще в себе і ніяк не можуть зібратись,- жартував Віктор Маліновський.
До початку зібрання, поки люди старшого віку обговорювали політику, молодь активно фотографувалась.
Віктор Маліновський запропонував розглянути три питання: відзначення 28 листопада річниці Майдану, закриття Тарифного Майдану у Києві та ув’язнення Юрія Хорта.
- Ми знаємо, що у Києві Тарифний майдан закрили, - говорив на зібрання Віктор Маліновський. – Його продав Ляшко за свободу Мусійчука. До нас теж було звернення від правоохоронців. Не називатиму прізвища. Я сказав, що майдан ми закриємо тільки після того, як вирішимо ті питання, які ми вимагаємо вирішити. Вони пішли радитись.
За словами Віктора Маліновського, судові засідання по справі Юрія Хорта суд зробив відкритими. Томі всіх запросив 24 листопада, о 10,30 до міського суду.
- Основними вимогами нашого майдану будуть: звільнення Юрія Хорта, прозорі та доступні тарифи на комунальні послуги, відміна рішення про передачу міською радою 763 будинків ТОВ «ЖЕО», - говорив Віктор Маліновський.
Зібрання на Вінницькому Тарифному майдані після виборів проходять лише у вечері починаючи з17.30. Ранкові зібрання активісти поки відмінили.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...