• Главная
  • У першій міській школі Ладижина за грантові кошти сотворили еко-клас та студію звукозап
11:17, 19 ноября 2015 г.

У першій міській школі Ладижина за грантові кошти сотворили еко-клас та студію звукозап

Еко-клас під відкритим небом та студія звукозапису з’явилися в Ладижинському навчально-виховному комплексі (НВК) №1 завдяки конкурсу «Місто своїми руками». 


На реалізацію двох проектів компанія ДТЕК спрямувала 60 тис. грн, ще 40 тис. грн – власний внесок ініціативних груп та меценатів.
Як повідомила прес-служба Агенці місцевого економічного розвитку міста Ладижин, урочисте відкриття об’єктів відбулося 11 листопада за участі директора агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин Михайла Багнюка, менеджера з комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС Тетяни Поліщук, представників громадськості, та звісно ж дітей і освітян.
Для створення  оптимального комфортного та здорового середовища для вихованців та співробітників, екологічним осередком НВК№1 було вирішено розробити проект навчального еко- комплексу під відкритим небом та розпочати будівництво еко- класів. Ескізне рішення проекту було розроблено ініціаторами ідеї, але  не вистачало коштів  на будівельні матеріали. Один із  шляхів вирішення даної проблеми, ініціативна група  побачили в участі у конкурсі   «Місто своїми руками», який впровадила у  містах своєї присутності, компанії ДТЕК. Перемігши у конкурсі, ініціативна група ЛНВК№1 отримала грант у сумі 30 тисяч гривень та побудувала   першу  екологічну аудиторію  під відкритим небом. Кожного дня у еко- класі під відкритим небом планується проводити 7 уроків, що дає можливість залучити 150 вихованців щоденно.  
У першій міській школі Ладижина за грантові кошти сотворили еко-клас та студію звукозап, фото-1
«Сьогодні ми є свідками гарних змін у житті рідної школи. Ідея створення еко-класу виникла ще 10 років тому, саме тоді ми висадили на цьому місці ялиновий лісок, щоб збудувати цей клас. Ялини вже виросли і створюють прекрасний затінок для занять у теплу пору року. А завдяки  коштам від ДТЕК та підтримки Агенції місцевого економічного розвитку ми тепер маємо і еко-клас. Уявіть собі, скільки часу тепер наші учні можуть проводити на природі. А у другій половині дня тут зможуть займатися і наші дошкільнята»,– зазначив на відкритті Геннадій Конопелько, директор НВК №1. 
Одночасно займатися на відкритому повітрі в ялиновому лісі зможуть 40 дітей. На думку керівника проекту, вчитель біології Михайла Фурманюка, цей проект вирішує ще одне головне завдання, яке перед педагогічним колективом ставлять батьки – щоб діти закінчили школу здоровими.  Завдяки свіжому повітрю та фітонцидам, які виробляє ялиновий ліс, ця мета буде досягнута.
Ще одне відкриття реалізованого проекту конкурсу «Місто своїми руками» відбулося також у Ладижинському НВК №1. Молода ініціативна група «ЗД (Думай! Дій! Досягай!)», на чолі з керівником вокального ансамблю «Стожари» Павлом Казанцевим, зуміла виграти грант в розмірі 30 тис. грн. і створила в навчальному закладі надсучасну студію звукозапису.  
«Хочу подякувати компанії ДТЕК за таку прекрасну інвестицію в майбутнє наших дітей та взагалі українського шоу-бізнесу. Завдяки нашій новій студії з сучасним обладнанням ми зможемо зробити його більш професійним. Також величезна подяка Агенції місцевого економічного розвитку за підтримку та сприяння в роботі над проектом. Відтепер наша студія відкрита для школярів усіх ладижинських шкіл, все абсолютно безкоштовно. Також ми думаємо підтримувати і наші міські драмгуртки. Ми можемо записати, наприклад казку по ролях, і давати такі записи в міські садочки, щоб дітям їх вмикали перед тихою годиною. Діти будуть із задоволенням слухати і краще засинати»,– підкреслив на відкритті Павло Казанцев.
Обидві ініціативні групи Ладижинського НВК №1 на досягнутому спинятися не збираються, і вже планують заявки на наступний конкурс міні-грантів «Місто своїми руками», який проводить  ДТЕК в містах своєї присутності.
Це вже третій конкурс, проведений в Ладижині. Цього року переможцями стали   17 проектів. На реалізацію проекту «Місто своїми руками» у м. Ладижин у 2015 році ДТЕК спрямував  450 тис. грн. Наразі розробляється Стратегія соціального партнерства на 2016-2018 роки, яка й надалі передбачає проведення такого конкурсу.
ДТЕК інвестує в майбутній добробут українських міст, в тому числі і в покращення життя населення у м. Ладижин.  Компанія не дає готових рішень та благодійної допомоги, а допомагає містам знайти можливість заробляти і розвиватися.
«Завдяки коштам ДТЕК та ініціативним мешканцям Ладижина цьогоріч реалізовано ряд ціквих проектів,  і не може не тішити те, що в розробці багато нових іновацій.  Ладижинцями зроблено перші кроки до залучення інвестицій для втілення своїх ідей. Хочу подякувати компанії ДТЕК, за те, що незважаючи на скрутну ситуацію в  країні, вже третій рік поспіль надає фінансування на реалізацію Стратегії соціального партнерства ДТЕК та громади міста. Ці проекти підтримані міською радою, та  спрямовані на формування дбайливого ставлення і відповідальності людей до міст свого проживання, а також безперервний розвиток і вдосконалення», — підкреслив директор Агенції соціального економічного розвитку м.Ладижин Михайло Багнюк.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...