• Главная
  • Третю наукову роботу з економіки пише вінницька 11-класниця
12:38, 19 ноября 2015 г.

Третю наукову роботу з економіки пише вінницька 11-класниця

Учениця СЗШ №18 м.Вінниці Оля Погребняк дослідила цукрову галузь Вінниччини.

Старшокласниця Вінницької СЗШ №18 Оля Погребняк мріє присвятити своє життя роботі з фінансами: працювати у банку або бути аудитором. Вже тепер дисциплінує себе з грішми. Кишенькові гривні на дріб’язок не витрачає, а накопичує, щоб придбати якіснішу і дороговартіснішу річ. Дівчина навчається на «відмінно», багато уваги приділяє вивченню точних наук.

Третю наукову роботу з економіки пише вінницька 11-класниця, фото-1

З сьомого класу бере активну участь у всеукраїнських олімпіадах й займає призові місця. Мріяла стати членом Малої академії наук. У дев’ятому класі визначилася, що займатиметься в економічній секції, й познайомилася з відповідальним секретарем Вінницького науково-технічного відділення МАН Валентиною Грушко, яка дала школярці основи економічних знань і стала наставником у написанні наукових робіт. За це Оля Погребняк дуже вдячна їй.

– Перша моя робота була у 9-му класі «Форми організації підприємницької діяльності», — розповідає Оля. — Признаюся чесно, що спочатку було нелегко зорієнтуватися серед великої кількості інформації та ідей, які я мала сконцентрувати в одному документі, але потім зрозуміла, що й до чого. Опрацьовувала навіть матеріали з вузькофахових журналів. Ця моя робота посіла третє місце у МАН, що було гарною мотивацією рухатися далі. Минулого року я написала ще одну роботу на тему «Стан і перспективи розвитку цукрової промисловості на Вінниччині». Актуальність і важливість теми, її дослідження зумовлені потребою розвитку цукрової промисловості на тлі відродження економіки України. Цього разу на конкурсі-захисті у МАН я зайняла друге місце, а також друге місце на обласній виставці-конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Зараз мрію про абсолютну перемогу у регіональному конкурсі МАН у Києві, щоб позмагатися з ровесниками України. До вибору теми поставилася дуже серйозно. Мене завжди приваблювало щось нове й не досить досліджене, тому зупинилася на логістиці. Наука молода, однак актуальність її полягає в тому, що вона вивчає будь-які процеси, пов’язані з транспортуванням, зберіганням та обробкою продуктових та промислових товарів, що є дуже важливим у бізнесі.

Минулого року молодий науковець була переповнена патріотичними настроями й брала участь у численних конкурсах на таку тематику, й посіла призові місця.

Оля Погребняк вже третій рік є стипендіатом Вінницького міського голови. Отримує свої законно зароблені кошти: у перший семестр півріччя — 280 грн., у другий — 360, плюс винагороди за перемоги у конкурсах.

- У подальшому планую навчатися у економічній сфері, — ділиться старшокласниця. — Вважаю, що наполеглива праця приводить до бажаного результату. У людях ціную саморозвиток і здатність правильно діяти у критичних ситуаціях.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...