• Головна
  • Влада визначила перелік проектів Вінниччини, які можуть реалізувати з допомогою інвесторів
14:01, 19 листопада 2015 р.

Влада визначила перелік проектів Вінниччини, які можуть реалізувати з допомогою інвесторів

Департаментом регіонального економічного розвитку облдержадміністрації завершено роботу щодо формування переліку інвестиційних проектів для включення їх Міністерством економічного розвитку і торгівлі України до нової інформаційної бази. Інвестиційні проекти будуть презентовані потенційним інвесторам.

Про це повідомляє інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Під час визначення проектів враховувалось те, що суб’єкт господарювання (підприємство приватного та комунального сектору економіки) має досвід роботи на ринку не менше 5 років, а також власні інвестиції – не менше 20-30% від вартості проекту. Вартість проекту повинна бути від 250 тис. дол. США. Ще однією з вимог була наявність бізнес-плану проекту.

Проекти повинні реалізовуватись у таких сферах, як: машинобудування, сільське господарство, будівництво, переробна, харчова, легка промисловості, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої продукції, виробництво і постачання електроенергії, транспортна і комунальна сферах (в тому числі інфраструктура).

Інвестиційні проекти надавались як українською так і англійською мовами. Серед пропозицій – створення спільного підприємства по виробництву біопалива на базі ПАТ «Дашівський ремонтно-механічний завод», установка теплогенератора модульного на альтернативному твердому паливі КП «Вінницяоблтеплоенерго» по Гніванському шосе для теплозабезпечення обласного протитуберкульозного диспансеру, реконструкція системи теплопостачання з встановленням твердопаливних котлів ТОВ «Теплокомуненерго Маяк ЛТД», створення забійного цеху на ПП «Клембівський сервіс», реконструкція приміщення під овочесховище Фермерське господарство «Лан», встановлення лінії по переробці сільськогосподарських відходів в паливні брикети та пелети ТОВ «Айвенго Транс Буд», реконструкція з прибудовою котельні для збільшення продуктивності до 50 т на годину з утилізацією відходів від переробки олійних культур ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...