• Главная
  • Фахівці з Мінекології та представники ЗМІ наступного тижня з'їдуться до Ладижина
16:46, 19 ноября 2015 г.

Фахівці з Мінекології та представники ЗМІ наступного тижня з'їдуться до Ладижина

23 листопада до Ладижина з’їдуться урядовці та журналісти, щоб ознайомитися із роботою Ладижинської ТЕС.

23 листопада відбудеться прес-тур на Ладижинську ТЕС «Виклики та планована діяльність із зниження викидів у повітря від спалювальних установок згідно вимог ЄС. Приклад Ладижинської ТЕС».
Згідно з повідомленням, тур має дати відповідь на запитання: коли шкідливі викиди в повітря мають скоротитися в Україні до стандартів ЄС? Це журналістам хочуть показати на прикладі роботи теплоелектростанції на Вінниччині. Також на них чекає презентація природоохоронного управління на Ладижинській ТЕС, екологічних проблем теплоенергетики та їх вирішення, екскурсія. А також – можливість спілкування з фахівцями Мінприроди, керівництвом станції та експертами. 
Візит відбудеться в рамках проекту Міністерства екології та природних ресурсів України та Євросоюзу «Додаткова підтримка Мінприроди у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки (СБП)».
Нагадаємо, Ладижинська ТЕС входить до компанії «Західенерго», майже повним власником якої є DTEK Holding Limited, що належить Рінату Ахметову. Одна з компаній-конкурентів спробувала відсудити енергетичне об’єднання у DTEK.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...