• Главная
  • У Могилів-Подільському головою райради обрали знову Сіранта
16:48, 19 ноября 2015 г.

У Могилів-Подільському головою райради обрали знову Сіранта

Голова районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», голлова райради 6 Володимир Сірант знову став головою представницького органу.

Сесія відбулася за участі, новообраних депутатів районної Ради, очільників територіальних громад району, голів політичних партій та громадських організацій району, керівників міськрайоних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації. Також в сесії взяли участь керівник апарату обласної державної адміністрації В.Бойко та голова районної державної адміністрації О.Китасюк. Згідно діючого законодавства першу сесію районної Ради відкрив голова Могилів - Подільської районної виборчої комісії В. Доля, яка повідомила присутніх про підсумки голосування та результати виборів депутатів до Могилів - Подільської районної ради. 

Рада складатиметься з 34 депутатів від 5 політичних партій. На сьогоднішній день зареєструвалися 34 обраних, які у повному складі взяли участь у роботі сесії. 

Новообрані депутати отримали депутатські посвідчення. Голова районної виборчої комісії побажала депутатському корпусу плідної та конструктивної праці на благо району, а наймолодшому з депутатів - Ігорю Дорошу, який в свої 24 роки уже знає справжню ціну життя та як захищати свій народ і державу, адже 9 місяців він знаходився в зоні проведення АТО, в Донецькому аеропорту, вручили квіти. 

Представники організацій політичних партій, які увійшли до складу новообраного депутатського корпусу винесли на розгляд сесії 2 кандидатури на посаду голови районної ради: Сіранта Володимира Володимировича – голова районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», та Антонюка Олега Петровича – члена районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 

За результатами голосування , 21 голос проти 13, головою районної ради обрано голову районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» В.Сіранта. 

Також в ході сесійного засідання заступником голови районної ради з числа депутатів обрано Михайла Васильовича Слободянюка – голову районної організації Аграрної партії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...