• Главная
  • Вінницька поліція обговорила вибори з представниками місії Європейської мережі
17:56, 19 ноября 2015 г.

Вінницька поліція обговорила вибори з представниками місії Європейської мережі

В Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області відбулась робоча зустріч керівництва правоохоронного відомства із представниками місії Європейської мережі організацій по спостереженню за виборами (ENEMO).

Про це повідомили в ГУНП у Вінницькій області.

Спостерігач місії  Драган Нікодієвіч поцікавився результатами роботи правоохоронців під час проведення місцевих виборів та ходом розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ознаками виявлених правопорушень в сфері виборчого законодавства.

Т.в.о. начальника ГУ Нацполіції у Вінницькі області Сергій Кримчук  зазначив,   що слідчі органи поліці розслідують 3 кримінальних провадження, відкритих за фактами правопорушень, які мали місце під час першого туру місцевих виборів –  підкупу виборців, підробки протоколу підрахунку голосів та крадіжки агітаційних біл-бордів.

Вінницька поліція обговорила вибори з представниками місії Європейської мережі, фото-1

Очільник поліції підкреслив, що впродовж другого туру виборів до підрозділів поліції не надійшло жодного звернення про можливі порушення законодавства. Цьому сприяла профілактичні заходи, проведені правоохоронцями, зокрема, зустрічі з учасниками виборчого процесу, роз’яснювальна робота щодо покарання за порушення виборчого законодавства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...