• Главная
  • Обсяги житлового будівництва на Вінниччині зростають
16:13, 20 ноября 2015 г.

Обсяги житлового будівництва на Вінниччині зростають

За інформацією Департаменту регіонального економічного розвитку обласної державної адміністрації за 9 місяців 2015 року завершено будівництво та введено в експлуатацію ряд соціально-значущих об’єктів, в тому числі об’єктів житлового будівництва.

У Вінницькій області за січень – вересень поточного року введено в експлуатацію 219,7 тис. кв. м загальної площі житла, що на 4,8% більше відповідного періоду минулого року. За даним показником область посіла 8 місце серед регіонів України.

Майже половина житла збудована у м.Вінниця. Так, продовжується забудова мікрорайонів обласного центру, серед яких : «Набережний квартал» по вул.Чорновола, «Старе місто» по вул.Покришкіна, «Вишенька» по вул.Келецькій, «Поділля» на перехресті вул.Пирогова-Скалецького. Здійснено будівництво групи багатоповерхових житлових будинків по вул.Фрунзе та реконструйовано нежитлові приміщення під житлові квартири по вул.Червоноармійській.

Серед районів області лідером з будівництва та введення в експлуатацію житла виступає Вінницький район. Продовжується будівництво житлових будинків в мікрорайоні «Академічний» на землях Бохоницької сільської ради та в с.Агрономічне. Введено в експлуатацію багатоповерховий будинок в с.Зарванці.

В рамках виконання Програми доступного житла завершено будівництво 8-квартирних житлових будинків в смт.Літин, містах Гайсин та Шаргород. Перепрофільовано адмінбудівлю під житловий будинок у м.Липовець та громадський центр під гуртожиток в с.Четвертинівка Тростянецького району.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...