• Головна
  • У Вiнницi вiдбудеться виставка художницi Вiкторiї Гуменюк
16:32, 20 листопада 2015 р.

У Вiнницi вiдбудеться виставка художницi Вiкторiї Гуменюк

Протягом 24 листопада - 1 грудня 2015 р. в Регiональному центрi сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме виставка молодої, талановитої художницi Вiкторiї Гуменюк

Вiдкриття виставки 24 листопада о 18:00.

Виставка вiдкрита для вiдвiдування: буднi: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, недiля: 11:00 - 18:00.

Гуменюк Вiкторiя Юрiївна yародилася 9 жовтня 1989 в Угорщинi. Закiнчила Одеський Пiвденно - український нацiональний педагогiчний унiверситет iм.  К. Д. Ушинського, художньо-графiчний факультет, за спецiальнiстю «Живопис».

Закiнчила магiстратуру та захистила дипломну роботу на тему «Декоративнiсть нацiональної стилiстики в сучаснiй картинi». Керiвник диплому - Недошитко Олег Михайлович. Викладачi: Токарева О.В., Лоза Н. А., Резнiченко Н. I .

 Переїхавши до Вiнницi в 2011 роцi, розпочала професiйну дiяльнiсть збагачуючи свiй досвiд у технiцi акрилового живопису. Паралельно працювала художником на замовлення, виконуючи роботи в рiзних технiках i жанрах, зокрема, портрет i пейзаж.

З 2012 року бере участь у групових художнiх виставках («Арт-галера»), також була учасником Slava Frolova Group, пiд егiдою якої брала участь у виставцi - вiдкриттi Захiдного крила SFG (Львiв), а також на рiзних презентацiях у Києвi. У лютому 2013 вiдбулася перша персональна виставка пiд назвою «Артефакт» у Вiнницькому  салонi «Галерея АРТ» (Соборна, 75). Протягом  2014 року працювала викладачем у Вiнницькiй школi мистецтв «Вишенька».

На даний час – викладач живопису в м. Бар Вiнницької обл. Паралельно займається творчiстю.

В. Гуменюк працює переважно в акриловiй технiцi живопису, використовуючи фактуру як засiб передачi виразностi образу. Художниця не прагне вiдтворювати навколишнiй свiт живим реалiзмом вона вирiшує твори в об'ємно-просторовому, або площинно-декоративному ключi, iнодi схиляючись до стилiзацiї. У неї пластичне  моделювання обсягу i передача простору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...