• Главная
  • Вінницьким головним лікарям рекомендують укладати договори з благодійними фондами
11:16, 23 ноября 2015 г.

Вінницьким головним лікарям рекомендують укладати договори з благодійними фондами

У Вінниці видали наказ про порядок взаємодії закладів охорони здоров’я та благодійних фондів. Відповідно до нього, головним лікарям Вінницьких лікарень рекомендують укласти типові договори про співробітництво із благодійними організаціями, що діють на території відповідних лікувально-профілактичних закладів, аби уникнути непрозорості у роботі фондів.

Про це інформує «Інститут аналітики та адвокації».

Наказ виданий Департаментом охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА. Згідно із поясненням представників управління, наказ покликаний підвищити ефективність фінансування закладів охорони здоров'я та збільшити його загальний обсяг.

Тетяна Нікелсен, регіональний координатор програми у Вінниці, зауважує, що благодійні фонди ще не дали зворотного зв’язку:

«Вже кілька разів були робочі зустрічі з представниками фондів. Однак спільного бачення ми так і не дійшли, - пояснює вона. - Вони, в принципі, не відмовляють, але і не включаються у процес прийняття рішення. Жодного разу представники благодійних фондів ще не висловилися про свою позицію щодо цього договору», - додає Тетяна Нікелсен.

Не так давно у Вінниці була створена робоча група, спрямована на вирішення цього питання, яка і розробила даний наказ. До групи входять спеціалісти галузі охорони здоров’я, члени громадських організацій та представники благодійних фондів. Робочу групу будуть інформувати про результати укладення договорів співробітництва.

Вінницьким головним лікарям рекомендують укладати договори з благодійними фондами, фото-1

Довідка: Всеукраїнська програма протидії неформальним платежам за безкоштовну медичну допомогу - це ініціатива громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» та міжнародного фонду «Відродження», яка спрямована на збільшення прозорості у діяльності благодійних фондів на території закладів охорони здоров’я. Основний інструмент програми - підписання договорів, які роблять співпрацю БФ та комунальних закладів підзвітною суспільству.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...