• Главная
  • Людмила Станіславенко: Уряд має піти у відставку
15:30, 23 ноября 2015 г.

Людмила Станіславенко: Уряд має піти у відставку

У Вінниці, в переддень другої річниці Революції Гідності місцеві політики та громадські діячі в ефірі програми «Політрада» згадали події Майдану та поділилилися власним баченням нинішньої ситуації в державі.

За словами голови  ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко, Революція Гідності назавжди змінила свідомість українців. Вона розповіла про моменти часів Майдану, які найбільше запали в душу, та про свої враження від тих буремних подій.

- Люди вийшли відстоювати свої права, боротися зі злочинною владою. Я добре памятаю, з чим я вийшла на Майдан. У Вінниці все відбувалося мирно. І ті перші дні, коли на площу Театральну вийшли прості люди, мабуть, є найщирішим моментом, - розповіла Людмила Станіславенко.

Як зазначила голова ГО «Рада Вінниччини»,  завдяки Революці Гідності Україна підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом, у державі виникла нова армії, що користується всенародною підтримкою і допомогою, величезних масштабів набув волонтерський рух, Україна домоглася низка дипломатичних перемог і відчуває підтримку всього світу у боротьбі з агресором.

- Звісно, ше багато потрібно зробити. Люстрація не відбулася, злочинці не покарані, не проведена судова і медична реформа. На мою думку, у грудні уряд має піти у відставку  - зауважила Людмила Станівславенко.

Детальніше дивіться у відео:

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...