• Головна
  • Вуличний художник-мандрівник дарує вінничанам свої роботи
10:22, 24 листопада 2015 р.

Вуличний художник-мандрівник дарує вінничанам свої роботи

Вінничани вже декілька тижнів мають змогу насолоджуватись творчістю в стилі Spray Paint Art прямо на вулицях міста. Вуличний художник Влад Андреєв, хлопець, який не маючи художньої освіти, подорожує Україною вже 5 років та вражає людей своєю творчістю.

Вуличний художник-мандрівник дарує вінничанам свої роботи, фото-1Зазвичай він завжди в роботі, яку не уявляє собі без присутності людей. Створення кожної картини – це справжнє шоу. Люди бачать процес створення картин на власні очі, на одну роботу йде близько 10 хвилин. Неймовірна швидкість для створення картини вражає, подивитись на таке диво збирається чимало містян. Свої картини Андрій часто дарує перехожим. Скільки картин створив, автор сказати не може, їх забирають перехожі ледь підсохне фарба.
spray-paint-art-andreev-2

— В Україні доволі мало людей використовує таку техніку малювання. Як ти знайшов цей стиль і себе в ньому?

— Колись брат мені показав відео, на якому хлопчина малював картину лише за допомогою балончиків з фарбою. Я зацікавився та почав збирати інформацію. Через деякий час випадково побачив роботи виконані в цьому стилі в Португалії. Там же познайомитися з художниками, які професійно малювали картини на вулиці у стилі Sprey Paint Art — для сворення картини вони використовували балони з фарбою, ганчір'я та пальці. Вже вдома, в Ужгороді, я зрозумів, що хочу займатись цим професійно.

— Ти малюєш у цьому стилі вже 5 років, чи є в Україні художник який би тебе здивував?

– Чесно кажучи за 5 років я не бачив жодного художника в Україні який би мене здивував. Я хотів би дивуватися і радіти тим картинам, які створять мої учні. Шкода, що 95% людей, які бачать як я малюю кажуть, що не змогли б малювати так само. Але я так не вважаю. Потрібно вірити в себе і в свої сили.
spray-paint-art-andreev-3

— Ти подорожував по багатьох містах України, що тобі сподобалось у Вінниці?

— Я малював картини на вулицях майже всіх великих міст України і, зауважу, що у Вінниці люди не дозволяють собі п'яними ходити по центральних вулицях та не вживають алкоголь прямо на вулицях міста. Тут люди краще виховані. Правда, тут на відміну від інших міст, замало уваги приділяють культурному розвитку населення. Ще помітив по людях, що вони повністю готові до того, щоб це змінити. Я вважаю, що тут не вистачає ініціативи з боку культурних діячів. У місті мало фестивалів, виставок, концертів. На разі я щотижня приїжджаю до Вінниці, планую навідуватись впродовж всієї зими. Я постійно подорожую, це мій стиль життя, у кожному місті маю друзів.

— Що на твою думку потрібно змінити для самореалізації творчих особистостей?

— На жаль система освіти в Україні влаштована так, що всі творчі предмети є другорядними, тому так і складається, що людина навчається заради диплому, а не задля задоволення і розкриття талантів. Особисто я хотів би навчати охочих акцентуючи увагу саме не на техніці малювання, а на розкритті талантів людини, вміння бачити. Якщо людина має гарне відчуття смаку, неважливо чи вміє вона малювати, головне що — може малювати круто.

— Що тебе надихає, які плани на майбутнє?

— Любов до малювання у мене з дитинства, малював і маслом, і аквареллю, ще до того як знайшов себе у Spray Paint Art. Мрію щоб люди, яких я буду навчати в майбутньому, зрозуміли що здатні творити прекрасне. Сподіваюсь, що колись дивлячись на роботи моїх учнів, буду радіти їхнім досягненням. Студентів, які навчався на художника, на першому курсі вчать відтворювати ідеально рівні лінії, не зважаючи на те, що для живопису вони не потрібні. Я ж малюю почуттями. Пояснити, як малювати туман дуже важко, краще ж показати, як це зробити за допомогою почуттів. Малюю для людей, для мене дуже важливо відчувати, що моя творчість потрібна людям. Колекціоную дитячі малюнки. Діти — найщиріші, вони малюють те що хочуть та бачать, а не те що їм говорять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...