• Головна
  • На Вінниччині знову шукають диво-дітей
10:30, 24 листопада 2015 р.

На Вінниччині знову шукають диво-дітей

Вінничани знову мають можливість долучитися до участі у восьмій Всеукраїнській премії «Диво-дитина», яка започаткована для підтримки талановитих дітей України.

Для здобуття Премії запрошуються діти віком від 4-х до 13 років, які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики .

Всеукраїнську премію «Диво-Дитина» можна здобути у п’яти номінаціях:Найрозумніший - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

Найспортивніший - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

Найбільш творчий - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

Найдивовижніший - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібностями (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.) в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.).

Найгероїчніший - діти, що зробили героїчний вчинок (рятування життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації)

Прийом анкет триватиме до 15 березня 2016 року. Більш детально ознайомитися з умовами премії та її положенням можна ознайомитися на сайті http://divo-dutuna.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...