• Главная
  • За підтримки нардепа Олександра Домбровського у Вінниці стартує проект «Безперервна освіта»
15:14, 24 ноября 2015 г.

За підтримки нардепа Олександра Домбровського у Вінниці стартує проект «Безперервна освіта»

Вінницьких школярів безплатно готуватимуть до вступу у Вінницький національний технічний університет. У місті вже скоро розпочнеться проект «Безперервна освіта». Викладачі вишу та вчителі  фізико - математичної гімназії  №17  (на базі цього навчального закладу)  проводитимуть заняття  з інформатики для учнів вінницьких шкіл.

Необхідність такого навчання викликана тим, що у першокурсників політеху  через недостатній рівень шкільних знань з цієї дисципліни виникають певні складності.  Допомогти підготуватися до успішного студіювання у виші й покликана програма  «Безперервної освіти». Навчатимуться старшокласники в позаурочний час, їх знайомитимуть із основами та  мовами програмування, теорією алгоритмів, робототехнікою.

Ідея безоплатних підготовчих курсів належить заслуженому вчителю  України Юрію Пасіхову. Підтримав ініціативу народний депутат Олександр Домбровський. Нещодавно, з нагоди ювілею фізико-математичної гімназії №17, парламентарій  подарував закладу комп’ютерний клас. Власне,  на його базі і проводитимуться заняття.

 «Безперевна освіта» - це вже третій масштабний освітній проект, який у Вінниці підтримує Олександр Домбровський.  Так, Олександр Георгійович вже 22 роки поспіль є головним спонсором та головою опікунської ради Всеукраїнської комплексної олімпіади з фізики, математики та інформатики «Турнір чемпіонів»,  що проходить у гімназії.  Цього року за підтримки вінницького нардепа  в технічному ліцеї відбулися «Математичні бої» - оригінальний конкурс для юних математиків. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...