• Главная
  • Сайт Вінницького апеляційного адміністративного суду визнали найкращим в Україні
16:05, 24 ноября 2015 г.

Сайт Вінницького апеляційного адміністративного суду визнали найкращим в Україні

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) вперше в Україні провів моніторинг відкритості веб-сайтів судів України та склав рейтинг відкритості 47 офіційних веб-сайтів (всі суди апеляційної ланки та вищі суди, які були створені та діяли на момент проведення моніторингу).

Про це інформує прес-служба ВААС.

Ці сайти були оцінені за111 змістовними та 48 технічними параметрами, включаючи повноту, актуальність та навігаційну доступність інформації.

В ході моніторингу було визначено відповідність змісту офіційних сайтів судів вищого та апеляційного рівня положенням нормативно-правових актів, які регулюють питання доступу до інформації про діяльність державних органів.

Серед досліджуваних параметрів сайту загальна інформація про суд, його структура, відомості про діяльність, інформація про державні закупівлі, кадрове забезпечення, бюджет та фінанси, критерії зручності сприйняття інформації (технологічні вимоги).

В складеному рейтингу інформаційного дослідження Конституційний Суд України зайняв 18 місце, Верховний Суд України - 8, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ - 25, Вищий господарський суд України - 45, Вищий адміністративний суд України - 10.

Топ-5 навідкритіших судів:

Вінницький апеляційний адміністративний суд  60,98%

Апеляційний суд Житомирської області 55,83%

Харківський апеляційний господарський суд 54,71%

Донецький апеляційний господарський суд 52,87%

Житомирський апеляційний адміністративний суд 52,76%

В ході дослідження перевірялась інформація, розміщена на офіційних сайтах на момент дослідження.

За основу вимог до подачі інформації на сайтах судів фахівці інституту взяли 3 статтю Закону про доступ до публічної інформації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...