Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі

У Вінниці в Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» проходить виставка молодої, талановитої художниці Вікторії Гуменюк «Присвячення».

Художниця працює переважно в акриловій техніці живопису, використовуючи фактуру як засіб передачі виразності образу. Вікторія не прагне відтворювати навколишній світ живим реалізмом вона вирішує твори в об'ємно-просторовому, або площинно-декоративному ключі, іноді схиляючись до стилізації. У неї пластичне моделювання обсягу і передача простору. На даний час Вікторія викладач живопису в м. Бар Вінницької області.

Вікторія Гуменюк народилася в Угорщині. Закінчила Одеський Південно - український національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського. Переїхавши до Вінниці в 2011 році, розпочала професійну діяльність збагачуючи свій досвід у техніці акрилового живопису. Паралельно працювала художником на замовлення, виконуючи роботи в різних техніках і жанрах, зокрема, портрет і пейзаж.

Відвідати виставку вінничани зможуть до 1 грудня.

Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі, фото-1 Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі, фото-2 Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі, фото-3 Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі, фото-4 Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі, фото-5 Соковиті фарби і ніжність «на дотик». Вінничанка присвятила десятки картин мамі, фото-6
vinnitsa.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии