• Главная
  • Вінницькі гіпертоніки можуть купувати необхідні ліки за півціни
15:35, 26 ноября 2015 г.

Вінницькі гіпертоніки можуть купувати необхідні ліки за півціни

Завдяки програмі по підтримці хворих на гіпертензію, вінничани, які потребують лікування та мають невисокі доходи, можуть придбати вітчизняні ліки в муніципальних аптеках зі знижкою в 50%. За шість місяців від прийняття міською радою цієї програми такою можливістю скористалося більше 13 тисяч вінничан. 

Про це повідомляють у прес-службі Вінницької міської ради. 

Півроку тому у Вінниці було затверджено місцеву програму по підтримці хворих на артеріальну гіпертензію, адже держава з початку поточного року скасувала Постанову щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з артеріальною гіпертензією з метою підвищення доступності таких лікарських засобів для соціально незахищених пацієнтів.

Враховуючи те, що на сьогодні ліки від тиску є недешевими, мерія ініціювала розробити міську програму і підтримати жителів міста з невисоким рівнем доходів. 

Наразі у Вінниці на обліку в медзакладах з артеріальною гіпертензією стоїть кожен п’ятий житель, більшість з яких потребують медикаментозного лікування. Більше 10 тисяч осіб мають право на пільгове забезпечення ліками за рецептами лікарів (УВВВ, інваліди війни, УБД, члени сімей загиблого, інваліди І та ІІ групи загального захворювання, особи, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС). Тобто цільовою групою тих, хто може скористатися місцевою програмою є майже 37 тисяч вінничан. 

Програма передбачає, що мешканці міста, які мають проблеми з підвищеним артеріальним тиском та оформили субсидію, мають право на придбання ліків від гіпертензії з 50% знижкою у мережі муніципальних аптеках. 

Вінничанам, котрі отримали субсидію на препарати, лікування обходиться в середньому 35 гривень на місяць.

Щоб скористатися перевагами даної програми пацієнтам, які належать до категорії осіб з невисоким рівнем доходів та користуються правом на отримання субсидії, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря в ЦПМСД за місцем проживання та отримати рецепт з 50% знижкою на необхідні гіпотензивні ліки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...