• Головна
  • Вінницькі підприємства виходять із збитків
18:51, 27 листопада 2015 р.

Вінницькі підприємства виходять із збитків

Підприємства області за 9 місяців поточного року заробили більше мільярда гривень прибутку.

Про це повідомляє департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, передає прес-служба ОДА.

У повідомленінні зазначено: "Незважаючи на зовнішні та внутрішні виклики поточного року, значна кількість суб’єктів господарської діяльності області спрацювали за січень-вересень 2015 року ефективно". 

За січень - вересень 2015 року фінансовий результат діяльності великих та середніх підприємств області (без урахування банків та бюджетних установ, підприємств рослинництва, тваринництва,змішаного сільського господарства) становить більше 1,34 млрд.грн. прибутку. Причому за 9 місяців минулого вони спрацювали із збитком у понад півмільярда гривень.

Прибутково спрацювали підприємства майже всіх галузей промисловості (крім виду діяльності – виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічна діяльність). Всього - 72% від загального числа. В порівнянні із відповідним періодом минулого року обсяг їх прибуткового фінансового результату зріс в 2,4 рази, або майже на 1,47 млрд.грн. і досягрівня 2,48 млрд.грн. прибутку.Більше 1 мільйону прибутку до оподаткування за 9 місяців 2015 року отримали 122 підприємства області (на 25 підприємств більше відповідного періоду). 

Питома вага прибуткових промислових підприємств склала 69%, а сума їх прибутків ( більше 2,06 млрд.грн.) зросла в порівнянні з відповідним періодом минулого року у 2,5 рази і займає 83,1% в структурі прибутку прибуткових підприємств в цілому по всіх видах економічної діяльності.

Найефективніше спрацювали підприємстваз виробництва харчових продуктів та напоїв - ними отримано більше 1,03 млрд. грн. прибутку, тоді як у минулому році вони спрацювали неефективно( 333,9 млн.грн збитку). Прибутково спрацювали 75% харчових підприємств, їх сума прибутку зросла більше як у 4,1 рази і склала 53,3% суми прибутку підприємств області.

Серед підприємств непромислових видів економічної діяльності на покращання фінансового результату до оподаткування області значно вплинула прибуткова в цілому діяльність підприємств оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, фінансовий результат за 9 місяців 2015 року яких склав майже 148,9 млн.грн. прибутку, тоді як у відповідному періоді 2014 року було отримано майже 95,2 млн.грн. збитку, до того жу цьому році 78,2% підприємств спрацювали прибутково і сума їх прибутків зросла у 2,9 рази. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...