Рейтинг голів обласних державних адміністрацій очолив Валерій Коровій

Перше місце за підсумками трьох кварталів зайняв губернатор Вінниччини Валерій Коровій. Посаду голови ОДА він отримав в кінці лютого поточного року. За підсумками півріччя Коровій теж був лідером рейтингу, набравши тоді 94,5 бали.

Тепер у нього 82 бали, а його відрив від найближчого переслідувача скоротився з 27,5 до 8,5 бала. Але це не має зовсім ніякого значення в порівнянні з тим фактом, що серед усіх областей саме Вінницька показала найбільшу підтримку президентської партії на виборах до облради - 29,1%. Крім того, що ця область вважається електоральною вотчиною Петра Порошенка, свою роль зіграли і непогані соціально-економічні показники.

Рейтинг голів обласних державних адміністрацій очолив Валерій Коровій, фото-1

Зокрема, за підсумками січня-вересня Вінниччина отримала найменше скорочення обсягів експорту товарів і послуг - падіння склало всього 2,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (у більшості регіонів експорт впав більш ніж на 20%). При цьому експорт продукції АПК зріс майже на третину - на 31,1%. За динамікою промисловості за три квартали область на другому місці - зростання на 9,2%. Також вона увійшла до п'ятірки кращих по динаміці сільського господарства та сфери послуг, посіла третє місце серед регіонів з найнижчим рівнем заборгованості місцевих бюджетів перед підприємствами ЖКГ, найнижчими темпами інфляції і, що було особливо важливо перед виборами, найменшим падінням реальних зарплат. З іншого боку, ні за одним критерієм Вінниччина не потрапила не тільки в трійку або п'ятірку, але навіть у дев'ятку найгірших регіонів. Це теж немаловажне досягнення Коровія, яким не може похвалитися жоден інший губернатор.

Рейтинг голів обласних державних адміністрацій очолив Валерій Коровій, фото-2

Весь рейтинг губернаторів можна переглянути ТУТ

myvin.com.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии