Парламентський комітет організовує у Вінниці виїзне засідання

1-2 грудня у Вінниці відбудеться виїзне засідання Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба народного депутата С.Кудлаєнка.

Згідно з повідомленням, темою засідання буде «Комітетські слухання з питань реалізації законодавства про адміністративні послуги». У ході заходу мають виступати: колова комітету С.Власенко, голова Вінницької ОДА В.Коровій , міський голова С.Моргунов, а також  директор Програми розвитку ООН в Україні Я.Хімстра,президент Фонду Східна Європа В.Лях, директор Програми USAID «Рада: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво»І.Когут.

Також своє бачення реформи управління в органах місцевого самоврядування висловлять заступник Міністра економічного розвитку  Ю.Клименко та Голова  Державного  агентства з електронного урядування О.Риженко.

Під час слухань  присутні будуть ознайомлені з практичним досвідом  впровадження проекту «Реформа управління на Сході», який виконується німецьким  товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Також будуть обговорені механізми громадського контролю за наданням адміністративних послуг.

Засідання відбудеться у Вінницькій міськраді, початок  о 14.00.

i-vin.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии