• Головна
  • У Вінниці переселенці презентували збірку «Донбас – арена війни»
17:00, 30 листопада 2015 р.

У Вінниці переселенці презентували збірку «Донбас – арена війни»

Життєві історії, аналітичні роздуми, публіцистичні есеї та філософські міркування – усе це збірка «Донбас – арена війни», котру  у Вінниці презентували переселенці.

Це тексти авторства як дуже відомих письменників, поетів, фотохудожників та журналістів, так і дебютні, написані вперше, саме для цієї збірки. Переважно усі автори мають відношення до Донецького національного університету (це його викладачі, студенти, випускники) – українського вишу, який було евакуйовано до Вінниці у зв’язку зі збройним захватом університету бойовиками ДНР у Донецьку в вересні 2014 року.

3 грудня о 15.30 збірку буде  презентовано авторами в обласній бібліотеці ім. Тимірязєва (сектор правової інформації).

“Я – беженка. Это моя ноша, моё клеймо, моя вина. Я сбежала из родного мне города, где последние два месяца пряталась в своей комнате, забивала на сессию и выходила из дома только в магазин. Сбежала из своего города, где меня называли фашисткой и «гребанной патриоткой». Где вывесили на сайте мою фотографию и дали мне понять, что живая я им не нужна. Меня выгнали из моего родного города понаехавшие из вымирающих городов босые пацаны и девки, допивавшие «Жигулевское» и громко кричавшие: «Долой бандеровцев, долой хунту, долой фашизм»……”, – фрагмент із збірки “Донбас – арена війни”.

Довідка: Видання здійснено в межах інформаційної кампанії «Почути – Зрозуміти – Порозумітися», яка проводиться Вінницькою ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFundDeutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Відповідальність за зміст збірки несе ГО «ІПЦ «ВІСЬ», думки авторів не відображають позиції Фонду Східна Європа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...