• Главная
  • Вінницька міськрада шукає орендарів на автомайстерню на Сабарові та офіс на Соборній
11:42, 1 декабря 2015 г.

Вінницька міськрада шукає орендарів на автомайстерню на Сабарові та офіс на Соборній

Виконавчий комітет Вінницької міської ради оголошує конкурс по визначенню права на укладення договорів оренди вільних об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці: будівля по вул. Сабарівське шосе, 7б та частина приміщень на вул. Соборна, 25.

Про це йдеться в оголошенні Вінницької міської ради.

Для розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів пропонується в оренду одноповерхова нежитлова будівля загальною площею 183,7 м. кв. по вул. Сабарівське шосе, 7б. Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 10100,00 грн., крім того ПДВ. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

Для розміщення офісу пропонується в оренду частина вбудованих підвальних приміщень загальною площею 43,49 м. кв. триповерхового житлового будинку по вул. Соборна, 25. Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 3300,00 грн., крім того ПДВ. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

Прийняття документів від заявників на участь в конкурсі здійснюється до 7 грудня 2015р. включно.

Додаткову інформацію про умови проведення конкурсу можна отримати в робочі дні з 9.00 до 17.00 за тел. 59-52-94 щоденно (крім суботи та неділі).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...