• Головна
  • «Вiнницягаз» радить споживачам передавати показання лiчильника з 1 по 5 число щомiсяця
12:42, 1 грудня 2015 р.

«Вiнницягаз» радить споживачам передавати показання лiчильника з 1 по 5 число щомiсяця

Щоб уникнути непорозумiнь iз нарахуваннями та розрахунками за газ, ПАТ «Вiнницягаз» радить усiм споживачам на Вiнниччинi своєчасно iнформувати газопостачальну компанiю про фактичнi обсяги використаного газу. Передавати показання наразi можна, щонайменше, чотирма способами. Але найзручнiше це робити, скориставшись новою послугою «Особистий кабiнет» на сайтi http://104.ua.

Простi правила, яких потрiбно дотримуватися усiм споживачам природного газу на Вiнниччинi: щомiсяця, станом на 1 число, знiмати показання приладiв облiку та передавати данi до газових господарств. Робити це потрiбно до 5 числа кожного мiсяця включно. У випадку, якщо споживач самостiйно фiксує показання лiчильника газу станом на 1 число i до 5 числа передає їх до ТОВ «Вiнницягаз Збут», зафiксованi данi будуть врахованi при визначеннi розмiру оплати за газ. Це дозволить користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

 «Якщо показання лiчильника знятi або переданi, наприклад, 20 числа поточного мiсяця, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює i прогнозований обсяг споживання до кiнця мiсяця. Саме тому фактичне використання палива може бути бiльше або менше розрахункового», - зазначив директоро ТОВ «Вiнницягаз Збут» Василь Сопiльник.

Передати показання приладу облiку можна будь-яким зручним для споживача способом:

- Через Особистий кабiнет, зареєструвавшись на сайтi http://104.ua.

- За допомогою контакт-центру ПАТ «Вiнницягаз»: тел. (0432) 509-104, (068) 30-00-104, е-mail: [email protected].

- Звернувшись до операторiв ПАТ «Вiнницягаз», якi приймають споживачiв у 12 точках Вiнницi за наступними адресами: http://vn.104.ua/ua/for-clients/do-uvagi-klijentiv/id/z-9-listopada-operatori-pat-vinnicjagaz-dodatkovo--14728

В подальшому користувачi послуг з газопостачання можуть переконатись у правильностi обробки даних. Показання лiчильника, вiдправленi споживачем з Особистого кабiнету, вiдображаються на особовому рахунку того ж дня. Якщо ж споживач передає показники лiчильника через Контакт-центр, то процедура обробки даних може зайняти бiльше часу.

«Нинi найбiльш зручним способом передачi показань лiчильника є Особистий кабiнет - споживач має змогу самостiйно переконатись, що фактичний обсяг спожитого газу зараховано на особовий рахунок. I такому споживачевi не потрiбно звертатись за додатковою iнформацiєю в контакт-центр пiдприємства», - повiдомив заступник Голови правлiння з облiку газу ПАТ «Вiнницягаз» Володимир Бiлаш.

Показання приладiв облiку вiд споживачiв прийматимуться ПАТ «Вiнницягаз» до 5 числа мiсяця, наступного за звiтним. Однак, у звязку з тим, що данi лiчильникiв газу, переданi через контакт-центри, оброблюються протягом декiлькох днiв, газорозподiльнi пiдприємства радять не чекати 5 числа та сповiщати про фактичнi обсяги споживання ранiше. В iдеалi робити це потрiбно 1, 2-3 числа щомiсяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...