• Главная
  • У Вінниці фахівці з реабілітації інвалідів зі східних областей вивчають досвід колег
15:08, 1 декабря 2015 г.

У Вінниці фахівці з реабілітації інвалідів зі східних областей вивчають досвід колег

З 29 листопада по 5 грудня 2015 р. на Вінниччині реалізовується навчальна програма "Методика проведення професійної, соціальної і психологічної реабілітації людей з інвалідністю".

Програма реалізується на базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля». Учасниками навчального заходу стали 10 фахівців у сфері реабілітації людей з інвалідністю з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей. 

Протягом тижня своїм досвідом роботи з інвалідами поділяться: Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь», міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія», Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест»,  Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями (с.Гнатків, Томашпільський р-н) та центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля».

Учасники програми ознайомляться із досвідом організації професійної, соціальної і психологічної реабілітації людей з інвалідністю, роботою реабілітаційних установ, громадських об’єднань Вінницької області.

Навчальна програма реалізовується в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення», що здійснюється у рамках Програми запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...